АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Запуск другої черги на «ВГМК» дозволить виконати план з видобутку руди

Запуск другої черги на «ВГМК» дозволить виконати план з видобутку руди
Запуск другої черги на «ВГМК» дозволить виконати план з видобутку руди

28.09.2016

З кінця серпня комбінат веде видобуток на двох кар'єрах - Південному та Північному. Завдяки запуску другого кар'єра «ВГМК» зможе виконати план з видобутку на 2016 р, розповідає перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко.
В кінці вересня виповнився місяць, як на філії «Вільногірський гірничо-збагачувальний комбінат» запрацювала ділянка «Південь» кар'єру №7. «Її повноцінного запуску ми очікували більше 20 місяців, поки виготовлявся вал роторного екскаватора, готувалася траса бортового конвеєра та  переносилася черга гідротранспорту. Щоб запустити розкривний комплекс і організувати подачу руди на переробку, компанія витратила близько 40 млн грн», - коментує Олександр Гладушко.
З упевненістю можна сказати, що запуск роторно-відвального комплексу на Південному кар'єрі істотно поліпшив економіку підприємства. Його запуск дозволить підприємству виконати плани по розкривних роботах, намічені на поточний рік», - резюмує Олександр Гладушко.