АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | На філії «ІГЗК» відбулося третє підвищення окладів

На філії «ІГЗК» відбулося третє підвищення окладів
На філії «ІГЗК» відбулося третє підвищення окладів

12.10.2016

1 жовтня працівникам філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» ДП «ОГХК» знову було підвищено погодинну тарифну ставку - на 5%.
 
Це вже третє підвищення окладів на «ІГЗК» в 2016 році. Відбулося воно в рамках виконання колективного договору, підписаного в поточному році між ДП «ОГХК» і філією. З часу його дії оклади працівників «ІГЗК» сумарно виросли майже на 30%.
 
«Перевага підвищення тарифної ставки полягає в тому, що воно надає базу для зростання інших надбавок, в результаті чого заробітна плата в цілому збільшується за всіма показниками. На наш погляд, саме такий підхід є правильним і соціально-спрямованим », - коментує підвищення окладів перший заступник генерального директора ДП« ОГХК »Олександр Гладушко.
 
У торішньому колективному договорі оклади працівників комбінату були незмінні і підвищення виплат залежало тільки від преміальних, які були прив'язані до виконання виробничих показників. Через кризу та перевиробництво титанових руд в світі працівники ставали заручниками ринкової ситуації, тому що не завжди отримували преміальні.
 
Нинішній підхід до нарахування заробітної плати є більш конструктивним і несе більшу соціальну захищеність працівникам філії, говорить Гладушко. Адже тепер зростають не тільки оклади, а й виплачуються премії в разі виконання виробничого плану та плану з відвантаження продукції.
 
Поточне підвищення окладів на «ІГЗК» в жовтні обійдеться компанії в пів мільйона гривень. Саме настільки зросте фонд оплати праці на комбінаті в жовтні. «За нашим задумом, більше всіх виграють від цього підвищення робочі спеціальності», - говорить Олександр Гладушко.
 
За його словами, у міру відновлення світових ринків титанової сировини, соціальні стандарти на ДП «ОГХК» будуть переглядатися в кращу сторону.