ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Філія «ВГМК» ДП «ОГХК» покращує упаковку продукції

Філія «ВГМК» ДП «ОГХК» покращує упаковку продукції
Філія «ВГМК» ДП «ОГХК» покращує упаковку продукції

18.10.2016

«Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» ДП «ОГХК» випробував нову схему пакування продукції при відвантаженні контейнерним транспортом. Тепер при установці біг-бегів з продукцією в контейнер використовується додаткова ув'язка мішків між собою і кріпленнями в контейнері. Це дозволить надійніше закріпити мішки в контейнерах при відправках на експорт.
 «Ми очікуємо, що вантаж отримає додаткову стійкість, що важливо при поставках на далекі відстані. Безумовно, ми сподіваємося, що це прагнення догодити покупцеві буде оцінено і принесе свої результати», - коментує нововведення перший заступник генерального директора Олександр Гладушко.
За його словами, додаткове кріплення біг-бегів дещо збільшить витрати на реалізацію продукції. «Але це необхідні витрати. Важливо, щоб наші покупці відчули на собі, що ДП «ОГХК» готове удосконалювати доставку продукції, йти на зустріч побажанням клієнтів».
Поліпшення упаковки - досить своєчасне в умовах кризи і посилення конкурентної боротьби за збут в титановій галузі. Коли на ринку спостерігається перевиробництво титанової сировини, будь-які поліпшення доставки продукції розглядаються як перевага перед конкурентами.
«Ситуація зі збутом продукції на наших філіях «ВГМК» та «ІГЗК» істотно покращилася в третьому кварталі цього року. І ми хочемо, аби нашим покупцям було приємно з нами працювати й надалі», - говорить Олександр Гладушко.