АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Правомірність дій ДП «ОГХК» визнано судом

Правомірність дій ДП «ОГХК» визнано судом
Правомірність дій ДП «ОГХК» визнано судом

19.10.2016

У Вільногірському міському суді у вересні відбувся розгляд цивільних справ за участі представників філії «ВГМК» ДП «ОГХК» та первинної профспілки «Свободу Праці».
 
22 вересня Вільногірський міський суд Дніпропетровської області розглянув у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Шишацького Едуарда Борисовича до державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», третя особа – первинна профспілка «Свободу Праці» державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» про відмову у прийнятті на роботу.
В задоволенні позову Шишацького Е.Б. до державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», третя особа – первинна профспілка «Свободу Праці» ДП «ОГХК» про відмову у прийнятті на роботу – відмовити в повному обсязі.
Понесені позивачем судові витрати віднести на його рахунок.
 
26 вересня Вільногірський міський суд Дніпропетровської області, розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Вільногірську Дніпропетровської області цивільну справу за позовом Гудожника Олександра Сергійовича до державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», третя особа – первинна профспілка «Свободу Праці» ДП «ОГХК» про скасування наказу про простій, вирішив: у задоволенні позову Гудожника О.С. до державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», третя особа – первинна профспілка «Свободу Праці» ДП «ОГХК» про скасування наказу про простій – відмовити в повному обсязі.
Судові витрати віднести на рахунок позивача.
 
26 вересня Вільногірський міський суд Дніпропетровської області, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Кучера Дмитра Сергійовича до державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», третя особа – первинна профспілка «Свободу Праці» ДП «ОГХК» про скасування наказу про простій, прийняв рішення: у задоволенні позову Кучера Д.С. до державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компаній», третя особа – первинна профспілка «Свободу Праці» ДП «ОГХК» про скасування наказу про простій – відмовити в повному обсязі.
Судові витрати віднести на рахунок позивача.
 
29 вересня Вільногірський міський суд Дніпропетровської області, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Короїд Сергія Миколайовича до державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», третя особа – первинна профспілка «Свободу Праці» ДП «ОГХК» про скасування наказу про простій, вирішив: у задоволенні позову Короїд С.М. до державного підприємства «Об’єднана гірничо-хімічна компаній», третя особа – первинна профспілка «Свободу Праці» ДП «ОГХК» про скасування наказу про простій – відмовити в повному обсязі.
Судові витрати віднести на рахунок позивача.