АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Філія «ВГМК» купить кар'єрну техніку через ProZorro

Філія «ВГМК» купить кар'єрну техніку через ProZorro
Філія «ВГМК» купить кар'єрну техніку через ProZorro

31.10.2016

У листопаді філія ДП «ОГХК» «Вільногірський гірничо-збагачувальний комбінат» візьме участь в тендері системи ProZorro з придбання 7 одиниць крупногабаритної кар'єрної техніки. Про це розповів перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко. Орієнтовна вартість закупівель перевищить 70 млн грн.
 
«Ми продовжуємо спрямовувати прибуток компанії в оновлення основних фондів, зокрема – в закупівлю кар'єрної техніки. Це найкраще для нас вкладення коштів перед приватизацією, бо воно підвищить вартість активів компанії, а також дозволить забезпечити безперебійну роботу по розкриву та видобутку на розроблюваних кар'єрах», - пояснює Гладушко.
 
Вільногірський комбінат, як і Іршанський, відчуває дефіцит кар'єрної техніки та її зношеність. «У перший рік керування ДП «ОГХК» ставило за мету стабілізувати роботу комбінатів в умовах кризи на титановому ринку. Ця політика принесла свої результати - дозволила компанії утриматися на ринку, наростити присутність компанії на ньому. Тепер ми повинні йти далі, розвиватися. Застаріла техніка стримує цей ріст, тому прийнято рішення фінансувати її оновлення», - розповідає Олександр Гладушко.
 
ДП «ОГХК» до сих пір не залучало кредитних коштів. З цієї причини придбання такої техніки здійснюватиметься за рахунок прибутку компанії. «Ми очікуємо, що відкриті торги на ProZorro дозволять нам заощадити на такому вагомому придбанні, а сама процедура пройде в максимально стислі строки. І в 2017 рік ми увійдемо з новою технікою для «ВГМК», - каже Гладушко.