ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ДП «ОГХК» вкладає прибуток в оновлення основних фондів

ДП «ОГХК» вкладає прибуток в оновлення основних фондів
ДП «ОГХК» вкладає прибуток в оновлення основних фондів

27.10.2016

За час своєї роботи Державне Підприємство «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» вклало близько 300 млн грн в придбання основних фондів. Про це повідомив перший заступник генерального директора підприємства Олександр Гладушко.
За його словами, понад 182 млн грн було витрачено на закупівлю необхідного технологічного обладнання на філії «ВГМК», більш 112 млн - філією «ІГЗК». «Мова йде про ті механізми та обладнання, без яких робота комбінатів не була б повноцінною після виходу з орендних відносин», - уточнює Гладушко.
Наприклад, Іршанський комбінат придбав насосне обладнання, електро-комутаційні пристрої, а також обладнання, необхідне соціальним об'єктам комбінату, зокрема - профілакторію.
На «ВГМК» купувалися транспортні засоби, силове обладнання, вимірювальна техніка, компресорні станції, плавучі насосні станції, робоче обладнання.
«Весь прибуток, що отримується компанією, ми і далі будемо направляти на придбання необхідної техніки та обладнання, щоб підтримувати виробництва напередодні приватизації в задовільному стані», - коментує Гладушко.
Зокрема, найближчим часом філія «ВГМК» оголосить тендер на придбання великовантажної кар'єрної техніки. Вона потребує заміни, оскільки отримала істотних знос і не оновлювалася за час оренди комбінатів.