АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | На філії «ВГМК» відбулося перше підвищення окладів

На філії «ВГМК» відбулося перше підвищення окладів
На філії «ВГМК» відбулося перше підвищення окладів

03.10.2016

З 1 жовтня за спільним рішенням адміністрації ДП «ОГХК» і первинної організації профспілок ПОП «Вільногірський ГМК» на філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» були збільшені діючі тарифні ставки і оклади. Працівники отримали надбавку в розмірі 15%, фахівці та службовці - 5%.
 
Підвищення тарифних ставок дасть старт зростанню інших надбавок, що дозволить працівникам комбінату відчути збільшення заробітної плати в цілому.
 
«Ми раді, що вдалося зрушити з мертвої точки переговори адміністрації з профспілками підприємства. Перегляд чинних окладів в бік збільшення на Вільногірському філії планувався ще на початку року. Але в силу того, що з профспілками довгий час не виходило знайти компромісу при розгляді положень нового колективного договору, ми не мали можливості матеріально заохотити працівників цього комбінату», - коментує ситуацію з підвищенням перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко.
 
Він зазначив, що на філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» в жовтні відбулося вже третє підвищення окладів. В результаті з квітня по жовтень тарифні ставки працівників «ІГЗК» сумарно зросли майже на 30%. Це стало можливим завдяки підписанню нового колективного договору між компанією та комбінатом на 2016 р цієї весни.