АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ДП «ОГХК» вперше увійшло до ТОП-100 найбільших компаній України

ДП «ОГХК» вперше увійшло до ТОП-100 найбільших компаній України
ДП «ОГХК» вперше увійшло до ТОП-100 найбільших компаній України

04.11.2016

ДП «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» відзначено одразу в двох рейтингах видавництва «Економіка» за результатами своєї роботи в 2015 р.

Компанія посіла 39-те місце в топ-100 найбільш прибуткових виробничих компаній України, а також значиться на 294 місці за доходом в топ-300 компаній України.
 
«Це визнання особливо важливе для нас, тому що компанія працює під своїм брендом на світових ринках трохи більше двох років. І ми приємно здивовані тим, що посіли топові позиції в такому глибокому і об'єктивному дослідженні такого визнаного в ділових колах видавництва», - коментує перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко.
 
Видавничий хаб «Економіка» - не перший рік досліджує економічні та фінансові показники найбільших підприємств України. Він використовує професійних підхід під час аналізу діяльності компаній, має професійний досвід в підготовці щорічних рейтингів їх діяльності. «Потрапити в ТОП-100 таких підприємств означає визнання наших титанових підприємств в масштабах економіки країни. І ми раді отримати таку високу оцінку наших зусиль», - каже Гладушко.