АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Уряд попередив простій комбінатів ДП «ОГХК»

Уряд попередив простій комбінатів ДП «ОГХК»
Уряд попередив простій комбінатів ДП «ОГХК»

07.11.2016

Кабінет міністрів України ухвалив важливі для ДП «ОГХК» зміни до законодавства.  Відтепер після корпоратизації компанії комбінати ДП «ОГХК» не простоюватимуть в очікуванні видачі нових спецдозволів на видобуток, пояснює перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко.
 
2 листопада на засіданні Кабінету міністрів України було прийнято зміни до постанови №615 від 30 травня 2011 р під назвою «Про затвердження порядку надання спецдозволів на користування надрами».
 
«Затверджені урядом поправки дозволять ДП «ОГХК» зберегти права надрокористувача на розроблювальні родовища під час реорганізації компанії», - коментує важливість прийнятого КМУ рішення Олександр Гладушко.
 
Нагадаємо, в даний час проходить корпоратизація ДП «ОГХК», в ході якої компанія з унітарного підприємства перетвориться в публічне акціонерне товариство. Під час перетворення ДП в АТ, згідно колишньому законодавству, компанія не наслідує права надрокористувача - їх потрібно здобувати наново.
 
«Це загрожує процесу видобутку та переробки титанової сировини, тобто - простоєм виробництва», - уточнює Гладушко. За його словами, щоб уникнути цього негативного явища, в серпні поточного року Мінекономрозвитку і торгівлі прийняло рішення перенести терміни завершення корпоратизації ДП «ОГХК» з жовтня на листопад – доки зміни до постанови КМУ не будуть прийняті.
 
Схвалені урядом поправки дуже своєчасні та дозволили ДП «ОГХК» уникнути простоїв. «Ми раді, що комбінати завантажені роботою, робочі місця збережені, всі соціальні зобов'язання перед колективами компанією виконуються в повному обсязі. Ми цього прагнули», - резюмує Олександр Гладушко.