АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | За контрактами - до Гонконгу!

За контрактами - до Гонконгу!
За контрактами - до Гонконгу!

09.11.2016

З 7 по 11 листопада відділ збуту ДП «ОГХК» проведе переговори з потенційними покупцями продукції в Гонконзі.
 
Це дуже важливий захід, оскільки від підсумків переговорів буде залежати, які обсяги продукції компанії підуть на експорт, коментує перший заступник генерального директора ДП «ОГХК» Олександр Гладушко.
 
Місце переговорів обрано не випадково. У ці дні в Гонконзі проходить щорічний конгрес TZMI, присвячений проблемам застосування титанових продуктів - ільменіту, рутилу і циркону. У ньому візьмуть участь близько 200 компаній, так чи інакше залучені до індустрії. Окрема сесія буде присвячена виробництву титанових пігментів - основної сфери застосування ільменіту.
 
Серед спікерів на конгресі доповідатимуть такі провідні гравці титанового ринку, як Iluka Resources Limited, Rio Tinto Iron & Titanium, Base Resources, Kenmare Resources, Sheffield Resources, Image Resources, Lomon Billions, TIMET, Titanium Metals Corporation, UK TMP та інші.
 
У конгресі також беруть участь переробники титанової сировини, на продуктивні переговори з якими розраховує наша компанія. Експортний напрямок важливий для ДП «ОГХК», адже на нього припадає понад 85% збуту виробленої продукції.
 
«Від переговорів ми очікуємо підтвердження співпраці за довгостроковими контрактами, а також збільшення відвантажень компаніям, з якими працюємо не перший рік, і новим клієнтам. Продуктивність даної роботи відділу збуту дозволить ДП «ОГХК» запланувати експортні поставки на 2017 р, а також забезпечити виробниче завантаження комбінатів в наступному році», - коментує Олександр Гладушко.
 
Нагадаємо, в 2017 р уряд запланував приватизацію компанії. Тому переговори з учасниками титанового конгресу в Гонконзі дозволять гідно представити ДП «ОГХК» не тільки покупцям продукції, а й потенційним інвесторам. Кращого місця для такої презентації годі й шукати.
 
Щорічний титановий конгрес, що проводиться консалтинговою компанією TZMI в Китаї, проходить десятий рік поспіль. Символічним є проведення такого заходу саме в Китаї, оскільки ця країна є найбільшим переробником титанової сировини. Частка Китаю в переробці циркону в 2015 р досягла 46%, ільменіту - 34%.