АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ДП «ОГХК» сплатило 477 млн податків та зборів

ДП «ОГХК» сплатило 477 млн податків та зборів
ДП «ОГХК» сплатило 477 млн податків та зборів

21.11.2016

За підсумками 9 міс. 2016 р ДП «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» сплатило до бюджетів різний рівні 477 млн ​​грн різних податків та зборів. Із зазначеної суми 233 млн грн склав податок на прибуток, за користування надрами компанія сплатила майже 97 млн ​​грн.
 
«Наше підприємство збільшувало виробництво і збут продукції, в результаті чого отримало позитивну динаміку з виручки та чистого прибутку. Це дозволило ДП «ОГХК» сплатити майже півмільярда гривень різних податкових платежів до державного та місцевих бюджетів», - коментує показники перший заступник генерального директора Олександр Гладушко.
 
За його інформацією за 9 міс. поточного року працівникам компанії виплачено понад 225 млн грн заробітної плати. У ДП «ОГХК» працюють понад 5000 осіб.
 
«Також ми, як компанія-експортер, отримали бюджетне відшкодування ПДВ на суму близько 92 млн грн за аналізований період», - зазначив Гладушко.
 
«Ми сподіваємося, що фінансовий стан компанії буде поліпшуватися в міру того, як світові титанові ринки будуть виходити з кризи. Компанія в цьому випадку збереже статус найбільшої прибуткової компанії держсектора, що входить до ТОП-100 найбільш прибуткових підприємств України. Комбінати «ОГХК», як і раніше, збережуть статус містоутворюючих. Від цього виграють і державний і місцеві бюджети країни», - каже Гладушко.
 
Нагадаємо, в серпні 2016 р Кабінет міністрів України включив ДП «ОГХК» до  списку найбільших підприємств, що підлягають приватизації в 2017 р. В даний час компанія проходить процес корпоратизації і в наступному році перейде під  управління Фонду держмайна для подальшого продажу.