ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | У жовтні ФОП на філії «ВГМК» досяг 25 млн грн

У жовтні ФОП на філії «ВГМК» досяг 25 млн грн
У жовтні ФОП на філії «ВГМК» досяг 25 млн грн

28.11.2016

Після підвищення окладів на філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» у жовтні 2016 р на 15% - працівникам і на 5% - ІТП, фонд оплати праці на комбінаті досяг 24,583 млн грн. Про це розповів директор філії «ВГМК» Андрій Сторчак.
 
«Це найвищий показник за тарифами і окладами на підприємстві з початку року. Він дозволив вийти на найвищий показник середньої заробітної плати на підприємстві з січня по жовтень - 6375 грн. Це вище, ніж в середньому по компанії в цьому місяці - 6191 грн. Хоча, ще в січні середня заробітна плата на «ВГМК» не перевищувала 5096 грн», - каже Сторчак.
 
«Ми раді цьому досягненню, оскільки вважаємо, що поліпшення соціальних стандартів на підприємстві починається саме з цього важливого пункту - підвищення тарифної ставки», - вважає директор «ВГМК». Він уточнив, що зростання окладів неминуче призведе до зростання інших надбавок, в результаті чого робітники і керуючий персонал в подальшому відчують зростання оплати праці в цілому.
 
Витрати компанії по філії тільки за цією статтею витрат (зростання тарифних ставок) зросли у  жовтні на 3 млн грн. Фонд оплати праці на ДП «ОГХК» у жовтні склав 34 млн грн. Таким чином, оклади на «ВГМК» в минулому місяці склали близько 73% загального фонду оплати праці в компанії. Всього в січні-вересні ДП «ОГХК» виплатила 225 млн грн заробітної плати своїм працівникам.
 
Шлях до підвищення окладів на «ВГМК» був тривалим і тернистим.
«Ми довго шукали компроміс з представниками профспілки комбінату. І раді, що вони почули нас. Без підвищення базової ставки немає сенсу говорити про решту надбавки», - зазначає Андрій Сторчак.