АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Антимонопольний комітет схвалив угоду між Sierra Rutile та Iluka

Антимонопольний комітет схвалив угоду між Sierra Rutile та Iluka
Антимонопольний комітет схвалив угоду між Sierra Rutile та Iluka

30.11.2016

Злиття найбільших виробників титановмістної сировини Sierra Rutile (LN: SRL) і Iluka Resources (AU: ILU) було схвалено на цьому тижні Антимонопольним комітетом Німеччини.
Про операцію, яка оцінюється в 215 млн. фунтів стерлінгів (283 млн доларів), було оголошено ще кілька місяців тому, але компаніям довелося чекати її схвалення німецьким антимонопольним комітетом.
Sierra Rutile є великим виробником рутила і також виробляє циркон та ільменіт. Iluka - найбільший світовий виробник циркону.
Акціонери компанії з Сьєрра-Леоне вже схвалили злиття, тому угода буде завершена до наступного тижня, коли акції будуть вилучені з Лондонської фондової біржі (London’s AIM exchange).
 
У серпні голова правління Iluka Грег Мартін назвав продаж за готівку «антициклічною». «Угода відповідає підходу компанії Iluka, включаючи угоди, в яких присутнє стратегічне обгрунтування та фінансова вигода. На цьому етапі це логічна комбінація взаємодоповнюючих компаній», - заявив він. - «Придбання компанії Sierra Rutile разом з наявними прогресом в проектах Iluka забезпечує потенціал для підвищення гнучкості портфеля, що, в свою чергу, визначить рівень і фазування майбутніх капітальних витрат компанії Iluka».
 
Голова Правління Sierra Rutile Джон Сісей заявив, що злиття буде сприяти подальшому розвитку його компанії. «Я вважаю, що придбання Sierra Rutile компанією Iluka забезпечить реалізацію всього потенціалу компанії в Сьєрра-Леоне», - заявив він.
У 3 кварталі 2016 року Sierra Rutile виробила 43 081 тону рутилу, що на 24% вище показника за попередній період.
 
Джерело:  www.mining-journal.com