ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Правління ПАТ вітає збагачувачів з ювілеєм

Правління ПАТ вітає збагачувачів з ювілеєм
Правління ПАТ вітає збагачувачів з ювілеєм

19.12.2016

У п’ятницю, 16 грудня, у великій залі Палацу культури та спорту відбувся урочистий вечір, присвячений 55-річчю збагачувального виробництва філії «ВГМК» ПАТ «ОГХК». Привітати працівників та ветеранів виробництва з нагоди ювілею завітали представники керівництва ПАТ «ОГХК» і філії «ВГМК», керівники і працівники багатьох підрозділів комбінату.
Розпочалися урочистості величною хореографічною постановкою «Перлина – Україна» у виконанні зразкового танцювального колективу «Перлинка». Ведучі заходу провели невеликий екскурс в історію збагачувального виробництва і запросили до слова керівника збагачувального виробництва Павла Федюшина, який по-дружньому, з гумором привітав працівників та нагородив ветеранів підрозділу Подяками та подарунками.
Тепло привітав збагачувачів з ювілеєм перший заступник голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко. У своєму поздоровленні він порівняв збагачувальне виробництво з серцем, яке працює, живе, випускає продукцію, яке є індикатором здоров’я виробництва, а також побажав працівникам щастя, успіхів і всього найкращого. За багаторічну і добросовісну працю, високий професіоналізм та з нагоди 55-річчя рішенням правління ПАТ «ОГХК» у грудні премійовано по 1000 грн 40 працівників збагачувального виробництва.
Привітав ювілярів з 55-річчям директор філії «ВГМК» ПАТ «ОГХК» Андрій Сторчак, який зауважив, що збагачувальне виробництво не тільки самий технологічний підрозділ комбінату, а й найскладніше збагачувальне виробництво у країні і найголовніше – екологічно чисте. Він побажав збагачувачам: «здоров’я, щастя у особистому житті, спокійної безпечної роботи та зростання зарплат і добробуту».
Приєднався до привітань голова ПОП «ВГМК» ПМГУ Федір Клименко та вручив грамоти та грошові винагороди профспілковим активістам збагачувального виробництва. З доброзичливими вітаннями звернулися до ювілярів керівник гірничо-транспортного виробництва Андрій Шульгань та начальник центральної заводської лабораторії Ігор Мазний.
Безперечною окрасою свята стали яскраві, веселі, барвисті, ефектні виступи творчих колективів: «Перлинка», «Радість», – та виконавців Палацу культури та спорту «Металург»: Антона Гвоздика, Івана Педосенка, Геннадія Хрипачова, Юрія Харченка, Катерини Івашини, Вікторії Осипової, Івана Посунька, Катерини Дрозд, Володимира Сидорова, Сергія та Марка Мельників.