ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Звернення ПАТ «ОГХК» до працівників та партнерів компанії

Звернення ПАТ «ОГХК» до працівників та партнерів компанії
Звернення ПАТ «ОГХК» до працівників та партнерів компанії

30.01.2017

Щодо подій, що останнім часом мали місце навколо компанії, хочемо повідомити наступне.
ПАТ «ОГХК» продовжує працювати у звичному режимі та в межах чинного законодавства, незважаючи на спроби дестабілізувати його роботу. Органи управління компанією сформовано, та вони продовжують виконувати свої функції.
Керівництво ПАТ «ОГХК» докладає максимум зусиль, аби виконувалися усі договірні зобов’язання з нашими партнерами з постачання продукції як на зовнішньому, так і на внутрішньому ринку. Ми не допустимо зриву виробництва, поставок продукції та, як наслідок – зриву укладених раніше контрактів.
Наші партнери, які забезпечують постачання необхідної нам сировини та матеріалів, також можуть бути впевнені в тому, що компанія виконає узяті на себе зобов’язання з оплати поставленої продукції. Адже ПАТ «ОГХК» залишається платоспроможним підприємством. 
Правління компанії робить усе можливе, аби не мали місця затримки з виплат заробітної плати, зупинка виробництва та виконання податкових зобов’язань компанії перед бюджетами різних рівнів. ПАТ «ОГХК» залишається соціально-відповідальним підприємством.
«Прошу всіх наших партнерів, покупців, контрагентів та увесь трудовий колектив компанії зберігати спокій та упевненість в тому, що компанія виконає всі узяті на себе раніше зобов’язання. Для цього у нас є всі необхідні ресурси – людські, правові, та матеріальні», - запевняє перший заступник голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко.