ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Філія «ВГМК» створить додаткові робочі місця

Філія «ВГМК» створить додаткові робочі місця
Філія «ВГМК» створить додаткові робочі місця

07.02.2017

З 1 лютого на «Вільногірському гірничо-металургійному комбінаті» запрацювали зміни та доповнення до штатного розпису.
Штатна чисельність працівників філії збільшиться на 13 осіб, а майже 30 робітникам буде істотно поліпшено умови оплати праці. 
Про це розповідає директор філії Андрій Сторчак. «У зв’язку з тим, що у поточному році ми плануємо суттєво збільшити розкривні та добувні робіти, виникла потреба у додаткових робочих спеціальностях. Зокрема, таких як, водій автотранспортних засобів, механік з ремонту транспорту, слюсар з ремонту дорожньо-будівельних машин, сепараторник третього розряду, сушильник та інші. Загалом ми доберемо в штат 13 осіб», - говорить директор філії.
За його словами, по деяких професіях, з моменту працевлаштування нових робітників, відпаде потреба у залученні послуг сторонніх організацій. Наприклад, у проведенні техогляду транспорту.
На необхідності збільшення чисельності окремих штатних одиниць наполягає й голова профспілки ПМГУ філії Федір Клименко.
«Ми дійшли згоди з адміністрацією комбінату щодо збільшення чисельності працівників. Це надважливе рішення, бо воно свідчить про плани з нарощування виробництва. Ми, як профспілка, лише вітаємо цей крок. Аби зберегти кадровий потенціал підприємства у ці важкі економічні часи, ми наполягали на більш суттєвому збільшенню робітничого складу «ВГМК», але в ході переговорів був досягнутий компромісний варіант, який допоможе реалізувати плани по збільшенню видобування титановмісних руд на родовищах комбінату. Без додаткових людських ресурсів з цим завданням не впоратися», - коментує Федір Клименко.
Планується, що об'єми розкривних робіт на «ОГХК» у 2017 році за рахунок «ВГМК» зростуть на 20% або до 17 тис м куб., видобувних — на 2%, або до 4,530 тис м куб. 
Також компанією ПАТ «ОГХК» прийнято рішення встановити дванадцятьом працівникам збагачувального виробництва оклади замість годинних тарифних ставок. Це призведе до збільшення їх заробітної плати в цілому.
Окрему увагу в доповненнях до штатного розпису приділено працівникам медико-санітарної частини філії «ВГМК». Шістнадцяти медикам буде підвищено оклади на підставі установлених категорій.
В результаті перегляду штатного розпису, витрати на його виконання зростуть на 1,224 млн грн в рік.