ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | У ПАТ «ОГХК» запрацював механізм колегіального прийняття рішень

У ПАТ «ОГХК» запрацював механізм колегіального прийняття рішень
У ПАТ «ОГХК» запрацював механізм колегіального прийняття рішень

08.02.2017

Вперше після завершення корпоратизації правління ПАТ «ОГХК» провело виїзні наради на філіях.
3 лютого, тимчасово виконуючий обов'язки голови правління Олександр Гладушко, заступники Вікторія Тищенко, Тетяна Кисельова і члени правління Андрій Сторчак і Віктор Сивченко провели нараду за участю начальників основних підрозділів на філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат». 6 лютого в такому ж складі правління зустрілося з керівниками ключових підрозділів філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат».
Метою зустрічей було обговорення виробничих і збутових планів компанії на лютий. Також були розглянуті питання філій, що вимагають невідкладного втручання.
Унікальність нарад полягала в тому, що вперше за свою історію титанові комбінати брали участь у вирішенні проблемних питань один одного. Наприклад, в Іршанську, директор «ВГМК» Андрій Сторчак пропонував варіанти рішень по «ІГЗК», а директор «ІГЗК» Віктор Сивченко брав участь в обговоренні поточних питань дружнього «ВГМК».
До корпоратизації управлінські рішення по обом комбінатам приймалися централізовано тільки керівництвом «ОГХК». Практики прийняття спільних рішень по «ІГЗК» і «ВГМК» досі не було.
«Досягнута важлива мета корпоратизації компанії - колегіальність прийняття рішень. Ми очікуємо, що це підвищить якість рішень, які приймаються, та якість управління компанією в цілому», - коментує Гладушко.
«Об'єднана гірничо-хімічна компанія» працює як єдиний організм. І цілком природньо, що директори філій можуть впливати на ті чи інші управлінські рішення. Наявний виробничий досвід тому на користь», - вважає Андрій Сторчак.
«Наші комбінати історично йшли разом, але тільки зараз у нас з'явилася можливість взяти участь у виробничому житті один одного, що, правильно і логічно з урахуванням того, що компанія позиціонується як єдиний гравець на міжнародних ринках», - каже Віктор Сивченко.