ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ПАТ «ОГХК» відкрило новий напрямок оздоровлення своїх робітників

ПАТ «ОГХК» відкрило новий напрямок оздоровлення своїх робітників
ПАТ «ОГХК» відкрило новий напрямок оздоровлення своїх робітників

22.02.2017

Сезон оздоровлення на філії «ВГМК» відкрито. Починаючи з лютого місяця, працівник матимуть змогу проходити курси оздоровлення та лікування у новому напрямку – санаторії «Хорол», що у місті Миргород. Раніше цей оздоровчий заклад вони  не відвідували.
 
Санаторій «Хорол» надає практично весь спектр послуг з лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Тут успішно лікують захворювання шлунку, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура і кишківника, як у дорослих, так і у дітей в супроводі батьків. Також успішно  в санаторії лікують цукровий діабет, патології ендокринної системи, захворювання органів дихання, органів опорно-рухового апарату, нервової системи, серцево-судинні та гінекологічні захворювання.
 
Щомісячно у миргородському санаторії оздоровлюватимуться чотири працівники філії «ВГМК». Вартість путівки становить 7884 грн, трудящі комбінату сплачуватимуть лише 30 відсотків вартості, тобто 2365 грн.
 
Адміністрацією філії вже перераховано кошти у розмірі 66,225 тис грн на цілий квартал вперед, аби не виникало проблем та неузгодженостей з кожним наступним заїздом на курорт.
 
«Хорол» - не єдине місце, де зможуть покращити своє здоров’я працівники «ВГМК». Починаючи з березня, вони зможуть оздоровитися ще й у санаторії-профілакторії філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат», який вже добре знайомий вільногірцям, та має позитивні відгуки від них.
Щомісяця до іршанського санаторію зможуть поїхати вісім працівників з комбінату «ВГМК». Загальна вартість путівки становить 7308 грн., працівники філії слачуватимуть лише 730 грн 80 коп., що складає 10% від її вартості.