АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | АТ «ОГХК» відкрило новий напрямок оздоровлення своїх робітників

АТ «ОГХК» відкрило новий напрямок оздоровлення своїх робітників
АТ «ОГХК» відкрило новий напрямок оздоровлення своїх робітників

22.02.2017

Сезон оздоровлення на філії «ВГМК» відкрито. Починаючи з лютого місяця, працівник матимуть змогу проходити курси оздоровлення та лікування у новому напрямку – санаторії «Хорол», що у місті Миргород. Раніше цей оздоровчий заклад вони  не відвідували.
 
Санаторій «Хорол» надає практично весь спектр послуг з лікування захворювань шлунково-кишкового тракту. Тут успішно лікують захворювання шлунку, печінки, підшлункової залози, жовчного міхура і кишківника, як у дорослих, так і у дітей в супроводі батьків. Також успішно  в санаторії лікують цукровий діабет, патології ендокринної системи, захворювання органів дихання, органів опорно-рухового апарату, нервової системи, серцево-судинні та гінекологічні захворювання.
 
Щомісячно у миргородському санаторії оздоровлюватимуться чотири працівники філії «ВГМК». Вартість путівки становить 7884 грн, трудящі комбінату сплачуватимуть лише 30 відсотків вартості, тобто 2365 грн.
 
Адміністрацією філії вже перераховано кошти у розмірі 66,225 тис грн на цілий квартал вперед, аби не виникало проблем та неузгодженостей з кожним наступним заїздом на курорт.
 
«Хорол» - не єдине місце, де зможуть покращити своє здоров’я працівники «ВГМК». Починаючи з березня, вони зможуть оздоровитися ще й у санаторії-профілакторії філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат», який вже добре знайомий вільногірцям, та має позитивні відгуки від них.
Щомісяця до іршанського санаторію зможуть поїхати вісім працівників з комбінату «ВГМК». Загальна вартість путівки становить 7308 грн., працівники філії слачуватимуть лише 730 грн 80 коп., що складає 10% від її вартості.