ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Поглинання на ринку титанового пігменту

Поглинання на ринку титанового пігменту
Поглинання на ринку титанового пігменту

17.03.2017

National Industrialization: Tronox і Cristal об'єднуються в найбільшу титанову компанію
 
Компанія National Industrialization Co (Tasnee) нещодавно (в кінці лютого) оголосила про те, що її дочірня компанія National Titanium Dioxide Company (Cristal) підписала остаточну угоду про придбання свого бізнесу з виробництва діоксиду титану (TiO2) компанією Tronox за 1,67 млрд. доларів США і 24% акцій в новій компанії.
 
В результаті угоди з'явиться найбільша в світі компанія з виробництва титану з точки зору продажів і титанових потужностей. Після завершення угоди, яка повинна бути схвалена державними і регулюючими органами, акціонерам Tronox буде належати 76%, а акціонерам Cristal 24% об'єднаної компанії.
 
«Ця угода дозволить Cristal і Tronox створити фундамент для довгострокового успіху в титановій галузі. Компанія Tasnee зможе зосередитися на своїх нафтохімічних активах, розвитку бізнесу та інших стратегічних можливостях, при цьому істотно зменшивши частку позикових коштів», - заявив генеральний директор Tasnee Мутлак Аль-Морішід (Mutlaq Al-Morished).
 
«Угода створить виробничу платформу для будь-якої компанії-виробника діоксиду титану. Отримана глобальна мережа і синергія, які виникнуть в результаті консолідації бізнесу, дозволять нам краще задовольняти потреби клієнтів у всьому світі і забезпечувати більш стабільну діяльність. Успіх нової компанії буде обумовлений роботою її працівників, і я впевнений, що вони об’єднають всі накопичені за цей час знання і навички для створення нової компанії світового класу», - заявив заступник генерального директора Tasnee і глава Cristal д-р Талал Аль-Шаир.
 
«Об'єднання компаній Tronox і Cristal створить глобального лідера з широким спектром продуктів, які потрібні нашим клієнтам, і структурою витрат, яка дозволить нам поставляти ці продукти за найкращою ціною в усьому світі. Ця угода принесе вигоду нашим акціонерам, нашим клієнтам, постачальникам і нашим співробітникам. Протягом найближчих декількох місяців ми будемо працювати з відповідними регулюючими органами для отримання необхідних схвалень угоди і спільно працювати над планом глобальної інтеграції, щоб ми були готові працювати, як єдина компанія, як тільки угода буде завершена», - заявив голова і головний виконавчий директор Tronox Том Кейсі.
 
Tronox керує трьома заводами з виробництва діоксиду титану в США, Нідерландах та Австралії; компанія керує шахтами в Південній Африці та Австралії, має науково-дослідний центр в США і підрозділ з виробництва електролітів і спеціальних хімікатів в США. Tronox налічує близько 3400 працівників по всьому світу.
 
Являючись дочірньою компанією Tasnee, Cristal керує вісьмома заводами з виробництва діоксиду титану в США, Бразилії, Великобританії, Франції, Саудівській Аравії, Китаї та Австралії. Cristal також керує шахтами в Бразилії і Австралії, має науково-дослідний центр в США та завод з виробництва металевого порошку титану в США. У компанії працюють близько 4 100 осіб. Акціонерами Cristal є Tasnee (79%), Gulf Investment Corporate (20%) і приватний інвестор (1%).
 
(C) 2017 ITP Business Publishing Ltd. All Rights Reserved. Provided by SyndiGate Media Inc. (Syndigate.info)., Source Middle East & North African Newspapers
https://www.moneyweb.co.za/news-fast-news/exxaro-to-sell-44-stake-in-tronox/