АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Оклади в квітні зростуть на 10%

Оклади в квітні зростуть на 10%
Оклади в квітні зростуть на 10%

28.03.2017

З 1 квітня всім працівникам філій АТ «ОГХК» буде підвищено оклади та тарифні ставки на 10%, а разом з ними зростуть й інші надбавки до зарплати. Таке рішення ініціювала адміністрація компанії, а правління одноголосно підтримало його.
«У зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні та зростанням інфляції, керівництво компанії вирішило підтримати своїх трудящих підвищенням заробітних плат. Сподіваємося, що така підтримка стане мотивуючої для наших працівників», - коментує в.о. голови правління Олександр Гладушко.
У результаті підвищення окладів Фонд оплати праці (ФОП) на комбінатах з квітня по червень збільшиться на 11 млн грн, за підсумками року - на 33 млн грн.
Відповідно зростання виплат заробітної плати на філії «ВГМК» у цей період складе 7,7 млн ​​грн, на філії «ІГЗК» - 3,3 млн грн.
Адміністрацією розглядалися й інші заохочення для працівників комбінатів. А саме - разова доплата робітникам гірничотранспортного виробництва «ВГМК» за перевиконання плану на ділянці гірничих робіт №1 розкривних комплексів кар'єру №7. Як раніше повідомлялося, філія має намір істотно наростити видобуток руд в цьому році.
Ще керівництво компанії вирішило підтримувати у своїх співробітників бажання вести здоровий спосіб життя та мотивувати тих з них, хто не користується лікарняними листами протягом року. Таким працівникам буде виплачуватися одноразове заохочення за підсумками року у розмірі до 0,5 від посадового окладу (тарифної ставки). Відповідні положення про преміювання будуть розроблені філіями та розглянуті на черговому засіданні правління.
 «У поточному році ми маємо суттєво попрацювати. Обсяги розкривних робіт на «ВГМК» будуть близькі до історичних. Переорієнтація продукції «ІГЗК» на експорт і зростаючий попит на іршанський ільменіт вимагають серйозної мобілізації трудових ресурсів. Адміністрація компанії має таку можливість і буде додатково мотивувати своїх працівників», - каже Гладушко.