АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | «ВГМК» готовий до збільшення виробництва. На філії запущено другу чергу гідротранспорту

«ВГМК» готовий до збільшення виробництва. На філії запущено другу чергу гідротранспорту
«ВГМК» готовий до збільшення виробництва. На філії запущено другу чергу гідротранспорту

30.03.2017

Як планувалося, у кінці березня відновлено роботу другої черги  гідротранспорту на філії «ВГМК». Це дозволить подвоїти переробку руди та випуск концентратів, що цілком відповідає планам компанії на поточний рік
Гірничо-транспортне виробництво філії «ВГМК» АТ «ОГХК» виходить на посилений режим роботи. Вже виконані всі відновлювальні роботи по другій черзі дільниці гідротранспорту кар'єру «Південь». За словами головного інженера збагачувального виробництва Олексія Рябініна, 22 березня збагачувальне виробництво повноцінно запустило другу чергу.
«Вихід на режим роботи гідротранспорту двома чергами дає дільниці можливість працювати на повну потужність, і вже з квітня місяця обсяг переробки руди буде збільшено вдвічі. Також ми очікуємо вийти на зростання об'ємів виробництва всіх видів концентратів приблизно в два рази», – пояснює Олексій Рябінін.
Друга черга гідротранспорту була повністю зупинена та законсервована на період низьких температур навколишнього середовища у грудні минулого року. Ця зупинка була виконана, щоб уникнути зайвих витрат енергоресурсів на прокачування другої черги гідротранспорту та підтримку її працездатності у зимовий період. З трубопроводу була повністю злита вода, щоб навесні у найкоротші терміни запустити цю дільницю в роботу на повну потужність.
«У поточному році у нас дуже великі сподівання щодо збільшення розкривних робіт та переробки руди на філії «ВГМК». Вони сягнуть майже історичного рівня. Тож, компанія готова збільшувати витрати як на закупівлю техніки та запчастин, так і на матеріальне заохочення працівників цієї ділянки виробництва, про що вже йшлося. Запуск другої черги гідротранспорту на «ВГМК» підтверджує плани філії працювати на повну потужність» - коментує виконуючий обов’язки голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко.