ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ПАТ «ОГХК» переходить на електронний документообіг

ПАТ «ОГХК» переходить на електронний документообіг
ПАТ «ОГХК» переходить на електронний документообіг

11.04.2017

У поточному році компанія завершить перехід від паперового документообігу до електронного. Таке рішення прийнято правлінням ПАТ «ОГХК». Інвестиції в оптимізацію бізнес-процесів перевищать 300 тис. грн.
«Наша компанія однією з перших у державному секторі перейшла на електронну систему торгів Prozorro. Ми вирішили не зупинятися на досягнутому і просуватися далі в питаннях поліпшення ефективності роботи компанії, щоб повністю відповідати міжнародним стандартам управління», - коментує виконуючий обов'язки голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
Очікується, що електронна система прискорить проходження бізнес-процесів в компанії в рази, а саме - скоротиться час між прийняттям рішень та їх виконанням.
Особливо актуально це для забезпечення виробництва на філіях необхідною сировиною та матеріалами, а також для збуту продукції. В даний час процес підготовки і узгодження необхідної документації на філіях може займати до двох тижнів. У результаті впровадження електронного документообігу він може скоротитися до декількох днів. Система дозволить кожному керівникові відстежувати, на якій стадії виконання знаходиться певний документ, і хто з підлеглих безпосередньо з ним працює.
«Ми очікуємо, що система електронного документообігу не тільки позбавить нас паперової рутини і бюрократичних зволікань з прийняттям і виконанням важливих рішень. Вона дозволить вийти на абсолютно новий рівень контролю за роботою підрозділів.
Електронний документообіг підвищить ступінь відповідальності ключових працівників за свою ділянку роботи. Ми сподіваємося, що відхід від паперу прискорить комунікацію між основними підрозділами. Це підвищить ефективність управління компанією в цілому та лояльність до нас постачальників і контрагентів», - говорить Олександр Гладушко.
Впровадження електронної системи документообігу в ПАТ «ОГХК» розпочато на початку року. Наразі вже вся вхідна документація обробляється в електронній системі, розпочато роботу з вихідними і внутрішніми документами. Програма недешева, є певні труднощі з її впровадженням, але в «ОГХК» очікують, що протягом року система запрацює на повну силу.