ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ПАТ «ОГХК» збільшило випуск ільменіту в 1,7 рази

ПАТ «ОГХК» збільшило випуск ільменіту в 1,7 рази
ПАТ «ОГХК» збільшило випуск ільменіту в 1,7 рази

14.04.2017

Філії ПАТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» виробили в січні-березні 2017 року 111,509 тис. т основної продукції - ільменітового концентрату. Цей показник перевищує виробничі підсумки січня-березня 2016 р в 1,7 рази. У торішньому досліджуваному періоді випуск ільменіту склав 63,807 тис. т.
Зростання виробництва в 1 кв. 2017 року компанії забезпечила філія «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат». У поточному періоді комбінат виробив 75,924 тис. т проти 35,585 тис. т в січні-березні 2016 р.
«Двократне збільшення випуску ільменіту на філії «ІГЗК» пов'язане з переорієнтуванням продукції комбінату на експорт минулого року. Відділом збуту головного офісу пророблена колосальна робота з пошуку споживачів іршанського ільменіту, який встигли забути на світових ринках, поки комбінат перебував в оренді.
Минулого року ситуацію вдалося переламати, тепер підприємство здійснює до 80% поставок до Китаю та країн Євросоюзу. Під ці контракти зорієнтоване виробництво іршанської філії», - коментує виконуючий обов'язки голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
Ситуація з випуском основних концентратів на філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» дещо інша. Виробництво ільменітового концентрату на цьому комбінаті збільшилося не суттєво в 1 кварталі поточного року - з 35, 358 тис. т до 35, 585 тис. т.  Знизилися показники з випуску цирконового та рутилового концентратів. Зокрема, цирконових концентратів випущено 5, 448 тис. т проти 5,891 тис. Рутилового концентрату вироблено 10,485 тис. т проти 11,018 тис. т в 1 кв. минулого року.
«Зниження окремих виробничих показників на філії «ВГМК» пояснюється варіаціями структури поліметалічних руд, а також складними гірничо-геологічними умовами. Це призвело до певного зниження виробництва цирконових та рутилових концентратів.
Також гостро стоїть питання нарощування розкривних робіт на підприємстві. На виконання цього завдання ми зараз мобілізуємо трудовий колектив комбінату», - говорить Олександр Гладушко.