ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ПАТ «ОГХК» придбала блок роторів для філії «ІГЗК»

ПАТ «ОГХК» придбала блок роторів для філії «ІГЗК»
ПАТ «ОГХК» придбала блок роторів для філії «ІГЗК»

18.04.2017

Заміна блоків роторів на сепараторах філії дозволить підвищити ефективність переробки на збагачувальній фабриці №1 та збільшити вихід продукції
Окрім впровадження енергозберігаючих технологій, ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» інвестує в оновлення виробництва на своїх комбінатах, аби зменшити втрати продукції та підвищити ефективність виробництва.
На початку року компанією було поставлено «Іршанському гірничо-збагачувальному комбінату» блок роторів для сепаратора вартістю понад 2 млн грн. У середині березня збагачувальну фабрику №1 було зупинено та здійснено заміну цих роторів на сепараторі №1.
Інвестиція в модернізацію виправдала себе, про що свідчать показники, отримані збагачувачами комбінату на початку квітня. Зокрема, на оновленому сепараторі вдалося підвищити вміст ільменіту у концентраті з 91,8% до 96,4%, його вміст у хвостах зменшено майже вдвічі – з 7,1% до 4,2%. Ефективність сепарації, завдяки заміні блоків роторів, підвищилася з 75,11% до 88,52%. Фабрика при переробці руди стала втрачати менше готової продукції, що говорить про правильність кроку з заміни блоку роторів.
«Ми задоволені здійсненою інвестицією в оновлення основного виробничого обладнання. За нашими підрахунками, заміна блоків ще й на другому сепараторі збагачувальної фабрики №1, яку ми планували найближчим часом, дозволить збільшити вихід готової продукції на 2 тис т щороку. Це приблизно 4,5 млн грн додаткового доходу в рік», - коментує виконуючий обов’язки голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
За його словами, запланована заміна блоків роторів на двох сепараторах збагачувальної фабрики №1 має окупитися за рік. «Це означає, що рішення по оновленню цього обладнання є економічно доцільним  та виправданим. Ми й надалі будемо приділяти увагу модернізації застарілого обладнання збагачувальних фабрик компанії разом з впровадженням енергозберігаючих технологій та будемо покращувати економічні показники виробництва на філіях «ІГЗК» та «ВГМК», - говорить Олександр Гладушко.  На його думку, такі кроки підвищують конкурентоздатність підприємств «ОГХК».