АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Яскраве свято гірників та металургів

Яскраве свято гірників та металургів
Яскраве свято гірників та металургів

17.07.2017

У п'ятницю, 14 липня, філія «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» яскраво відзначала своє професійне свято – День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.
Почалося торжество з традиційної ходи центральною вулицею Вільногірська. У святковій колоні йшли ветерани виробництва і молоді робітники, лауреати молодіжної премії і кращі працівники, адміністрація підприємства і профспілки. Біля Палацу культури та спорту «Металург» учасників урочистої ходи зустрічали традиційним хлібом-сіллю.
Урочисті збори, які відбувалися у великій залі ПКтаС, відкрила барвиста, колоритна хореографічна композиція.
Після виконання державного гімну України на сцену було запрошено директора філії «ВГМК» АТ «ОГХК» Андрія Сторчака. Він щиро привітав присутніх працівників комбінату та гостей, зазначивши, що ВГМК відзначає своє свято численними здобутками. Він зауважив, що за останній рік компанія двічі підвищувала зарплату, 10 місяців поспіль колектив ВГМК отримував премії. Та найбільшим досягненням стало те, що вже три місяці вільногірці не працюють на ільменітовий склад після того, як два роки поспіль комбінат лише накопичував цей склад.
Значущу роль виконав ВГМК й перед бюджетами. «У 2015 році з прибутку, сгенерованого комбінатом, ми сплатили до місцевого бюджету 38 млн грн, у 2016 році – 48 млн грн, і за 6 місяців цього року ми вже сплатили 28 млн грн, тобто ми поступово збільшуємо податкові платежі. Ми, як державне підприємство, сплачуємо не тільки загальнодержавні податки, у нас є спеціальний податок – частина чистого прибутку в державний бюджет – і ця сума складає більше 0,5 млрд грн», – розповів Андрій Сторчак. За його словами, на цю суму можна, наприклад, капітально відремонтувати 100 км доріг або модернізувати 20 танків рівня «Булат». «Нам є чим пишатися – ми робимо значний внесок в економіку і військову міць держави», – резюмував директор.
Та головним активом підприємства є його високопрофесійний колектив. «За усіма успіхами і досягненнями завжди стоїть багаторічна напружена повсякденна праця багатотисячного колективу, – сказав Андрій Сторчак, – тому хочу висловити слова подяки кожному з вас, хто на своїй ділянці сумлінно і чесно робить свій внесок у загальну справу». Він побажав добробуту, родинного щастя, міцного здоров’я, миру та злагоди.
Після зачитування наказу про занесення до Книги пошани комбінату кращих працівників підприємства директор філії «ВГМК» вручив відповідні сертифікати п'ятьом працівникам: Володимиру Безпальчуку (ГТВ), Сергію Василенку (ГТВ), Валентині Котоловій (ПЕВ), Тетяні Матяж (ЗВ), Олександру Ядаменку (РМУ).
Привітала всіх присутніх у залі з професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості – заступник голови правління АТ «ОГХК» Тетяна Кисельова. Вона акцентувала увагу на тому, що компанія за останній рік підвищила якість управління, корпоратизувавшись у найкоротші терміни, ніж це вдавалося іншим компаніям з державного сектору. Компанію чекає приватизація. «Що може і повинна дати приватизація мешканцям  нашого міста і працівникам підприємства? По-перше, залучення кваліфікованого іноземного інвестора, який зможе об’єднати два колективи. По-друге, це інвестиції у виробництво, покращення соціального пакету, наближення до європейських стандартів виробництва», - розповіла представник ОГХК.
Вона вручила грамоти та грошові винагороди від керівної компанії працівникам ВГМК: Олені Явтушенко (ЗВ), Олегу Грамі (ЗВ), Андрію Кривороту (ГТВ), Юрію Гладченку (ГТВ), Сергію Гудаченку (РМЦ). Подякою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України удостоєно Андрія Сторчака, Олександра Прокопенка, Павла Федюшина, Івана Гончара, Ігоря Білана, Володимира Климовича, Віталія Чумака, Сергія Шуригу, Миколу Хоменка. Подякою Прем’єр-міністра України відзначено Андрія Шульганя, Анатолія Синицю, Валерія Романова.
Теплі слова та привітання пролунали в цей день зі сцени Палацу культури та спорту від помічників народних  депутатів України Юрія Берези та Олега Кришина. Грамотами Верховної Ради України було удостоєно Валентина Живагу (ГТВ), Ігоря Мазного (ЦЗЛ), Віталія Перехреста (ЗВ), Євгена Сала (енергоцех), Андрія Глузданя (ГТВ).
З привітаннями від керівництва Дніпропетровської облдержадміністрації та Дніпропетровської обласної ради до працівників філії зверталися: радник першого заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Федоранич, радник голови Дніпропетровської обласної ради Артем Федоранич. Почесною грамотою обласної ради було нагороджено Аліну Левченко (ГТВ), Олега Журавля (ЗВ); грамотою обласної ради Олександра Задка (ГТВ), Сергія Мірчуна (ЗВ).
Не залишилися осторонь від святкових привітань і колеги з Іршанська. Артем Плетенко та Андрій Слобожан по-дружньому тепло поздоровили вільногірських колег із загальним професійним святом, зачитали адресний вітальний лист від директора філії «Іршанський ГЗК» Віктора Сівченка та від імені колективу ІГЗК подарували картину, виконану в бурштині.
Приєднався до численних привітань голова Дніпропетровського обласного комітету ПМГУ Василь Шевченко. Він разом з головою профкому ПМГУ комбінату Федором Клименко вручив почесні нагороди профактиву підприємства.
Секретар Вільногірської міської ради Володимир Смирнов привітав усіх присутніх, зачитав вітальний лист від міського голови Володимира Василенка та вручив подяки міського голови Тетяні Винокуровій, Наталі Карабуті, Едуарду Мухіну, Григорію Сохову, Наталі Скляренко, а також грамоти міського голови – Миколі Басику, Оксані Бутенко, Станіславу Двурєченському, Юрію Харченку, Олександру Ядаменку.
Присутніх на святі поздоровили та благословили священнослужителі Вільногірська.
Звісно ж, найгарячіші оплески отримали найменші привітальники – діти. Малюки цікаво і кумедно розповіли віршики про підприємство, чим викликали в залі щире розчулення і бурю захоплених овацій.
Несподіваним сюрпризом для присутніх став імпровізований квінтет у складі заступника директора філії з фінансових питань Світлани Коваленко, заступника директора філії з правових, корпоративних та майнових питань Ольги Лісковської, заступника директора філії з загальних питань Наталі Гаглоєвої, головного бухгалтера філії Ірини Радченко, директора ПКтаС Олени Скрипник, які виконали українську народну пісню «Цвіте терен».
Справжньою окрасою урочистих зборів стали виразні і потужні виступи творчих колективів ПКтаС «Металург» – зразкових танцювальних колективів «Радість» і «Перлинка» та вокалістів –  Олега Ярошенка, Дарії Босенко та Алли Фабрикантової. 
Святковий настрій із зали вийшов на площу перед Палацом, де виступом Христини Охітви продовжилося святкове гуляння. Феєричний, запальний і експресивний виступ симфонічного рок-оркестру «BREVIS» викликав неабиякі емоції вільногірців. Живе виконання світових хітів підкорило публіку вже з перших нот. Вдячна публіка відгукувалася гучними оплесками та схвальними вигуками після кожного номеру. Захоплені віртуозним виконанням глядачі, довго не відпускали оркестрантів, щоразу викликаючи їх на «біс» при кожній спробі колективу завершити свій виступ. Підхопив концертну естафету гурт «OT VINTA». Завершив свято цього дня виступ ді-джея зі світловим шоу.