ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Шановні працівники ПАТ «ОГХК»!

Шановні працівники ПАТ «ОГХК»!
Шановні працівники ПАТ «ОГХК»!

11.08.2017На цьому тижні ми святкуємо чергову річницю компанії. Нам виповнилося лише три роки, але вже є чим пишатися: ми провели корпоратизацію підприємства у найкоротші за всю історію України терміни, наша компанія увійшла до п'ятірки найбільших платників податків галузі, ми вдало конкуруємо і нарощуємо присутність на титановому ринку. 
Наша компанія молода і, як усі молоді люди, вона не стоїть на місці, а постійно вдосконалюється, зростає як у професійному, так і у фінансовому плані. У назві нашої компанії слово «об’єднана» є одним із ключових, вона дійсно об’єднала під своїм крилом людей різних за професіями і фахом, різних за віком і статусом, але весь колектив підприємства єднає високий професіоналізм і відданість справі, дух новаторства і бажання будувати щасливе майбутнє своїми силами.
Олександр Гладушко, в.о. голови правління ПАТ «ОГХК»

 

 
Нашій компанії виповнюється три роки. Цей невеликий за історичними мірками період був бурхливим і насиченим. За цей час в ОГХК відбулася ціла низка важливих подій. Ми робили перші кроки на ринку титанової сировини у час його стагнації, в умовах величезної конкуренції, нас ніхто не знав із споживачів, наші склади були перевантажені готовою продукцією. У ті часи ми могли лише мріяти про модернізацію виробництва. Але, завдяки злагодженій роботі всього колективу, нам вдалося вистояти та досягти успіхів. Наразі ми модернізуємо виробництво, оновлюємо парк техніки, нарощуємо випуск продукції.
Шановні колеги!
Щиро вітаю вас з Днем народження ОГХК та бажаю успіхів у здійсненні задумів, міцного здоров’я, родинного щастя, миру, злагоди, процвітання та впевненості у завтрашньому дні!
З найкращими побажаннями
Андрій Сторчак, директор філії «ВГМК»

Шановні колеги !
Прийміть найщиріші вітання з нагоди 3-ї річниці плідної та успішної діяльності ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія».
Бажаю колективу ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» та трудовим колективам філій завжди бути на висоті і викликати захоплення навіть у конкурентів. Бажаю впевнено і цілеспрямовано рухатися до поставлених завдань, яких в нас чимало,  і згуртовано їх вирішувати.
Хай нам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху!  Нехай наші виробництва отримають додатковий імпульс до подальшого розвитку, а черговий рік пройде під знаком успіху, щастя та любові!
Зичу всім вам міцного здоров`я, радісного настрою, добробуту, успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів і нових здобутків, блискучих ідей, та реальних можливостей для їхнього втілення! 
Зі святом вас!
Віктор Сівченко