ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ПАТ «ОГХК» увійшла до п’ятірки найбільших платників дивідендів

ПАТ «ОГХК» увійшла до п’ятірки найбільших платників дивідендів
ПАТ «ОГХК» увійшла до п’ятірки найбільших платників дивідендів

17.08.2017

За даними Міністерства економічного розвиту та торгівлі України, ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» увійшла до п’яти найбільших платників дивідендів державі у 2016 році, сплативши 321,8 млн грн відрахувань.
Як повідомляє міністерство, загальна сума саме дивідендів у цей період з боку компаній, які повністю або частково знаходяться у державній власності, становила 15,2 млрд грн.  
Попереду ОГХК виявилися такі гіганти, як НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргідроенерго» та ВАТ «Турбоатом». Таким чином, ПАТ «ОГХК» опинилася четвертою у п’ятірці, яку замкнуло ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго».   
«Для нас опинитися у такій п’ятірці дуже почесно, адже наші відрахування складають саме ті доходи держави, які йдуть на підтримку соціальних проектів, зарплату медикам, вчителям та вихователям. Ми – важливий гвинтик у механізмі, який підтримує обороноздатність країни, освіту та медицину, чим ми, безперечно, пишаємося», - коментує перший заступник голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
Фінансування соціальних проектів – пріоритет і для Об’єднаної гірничо-хімічної компанії. Адже, на утриманні ПАТ залишається декілька об’єктів соціальної сфери – два Палаци культури, профілакторій, готель та заклад харчування, що дозволяє нам організовувати усілякі дитячі та дорослі конкурси, фестивалі не лише місцевого, а й всеукраїнського масштабу. Тож, навкруги ПАТ «ОГХК» вирує культурне життя не лише наших працівників, а й мешканців регіону, де розташовані філії компанії.
«Ми свідомо зберігаємо ці осередки культурного життя та підтримуємо їхню роботу, аби бути соціально-відповідальною компанією, яка розуміє, що культурне виховання та задоволення естетичних смаків наших працівників позитивно впливає на виробничі показники, формує прихильність до компанії, дозволяє вирощувати трудові династії та зберігати рідкісних спеціалістів», - говорить Гладушко.
Нагадаємо, що також за даними Державної фіскальної служби України, минулого року ОГХК потроїла сплату податкових платежів порівняно з 2015 роком до 695 млн грн, що дозволило компанії увійти до ТОП-100 найбільших платників податків України, та, за версією видання «Бізнес» - до п’ятірки найбільших платників податків у гірничодобувній галузі.