АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | АТ «ОГХК» увійшла до п’ятірки найбільших платників дивідендів

АТ «ОГХК» увійшла до п’ятірки найбільших платників дивідендів
АТ «ОГХК» увійшла до п’ятірки найбільших платників дивідендів

17.08.2017

За даними Міністерства економічного розвиту та торгівлі України, АТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» увійшла до п’яти найбільших платників дивідендів державі у 2016 році, сплативши 321,8 млн грн відрахувань.
Як повідомляє міністерство, загальна сума саме дивідендів у цей період з боку компаній, які повністю або частково знаходяться у державній власності, становила 15,2 млрд грн.  
Попереду ОГХК виявилися такі гіганти, як НАК «Нафтогаз України», АТ «Укргідроенерго» та ВАТ «Турбоатом». Таким чином, АТ «ОГХК» опинилася четвертою у п’ятірці, яку замкнуло АТ «ДТЕК Дніпроенерго».   
«Для нас опинитися у такій п’ятірці дуже почесно, адже наші відрахування складають саме ті доходи держави, які йдуть на підтримку соціальних проектів, зарплату медикам, вчителям та вихователям. Ми – важливий гвинтик у механізмі, який підтримує обороноздатність країни, освіту та медицину, чим ми, безперечно, пишаємося», - коментує перший заступник голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
Фінансування соціальних проектів – пріоритет і для Об’єднаної гірничо-хімічної компанії. Адже, на утриманні АТ залишається декілька об’єктів соціальної сфери – два Палаци культури, профілакторій, готель та заклад харчування, що дозволяє нам організовувати усілякі дитячі та дорослі конкурси, фестивалі не лише місцевого, а й всеукраїнського масштабу. Тож, навкруги АТ «ОГХК» вирує культурне життя не лише наших працівників, а й мешканців регіону, де розташовані філії компанії.
«Ми свідомо зберігаємо ці осередки культурного життя та підтримуємо їхню роботу, аби бути соціально-відповідальною компанією, яка розуміє, що культурне виховання та задоволення естетичних смаків наших працівників позитивно впливає на виробничі показники, формує прихильність до компанії, дозволяє вирощувати трудові династії та зберігати рідкісних спеціалістів», - говорить Гладушко.
Нагадаємо, що також за даними Державної фіскальної служби України, минулого року ОГХК потроїла сплату податкових платежів порівняно з 2015 роком до 695 млн грн, що дозволило компанії увійти до ТОП-100 найбільших платників податків України, та, за версією видання «Бізнес» - до п’ятірки найбільших платників податків у гірничодобувній галузі.