ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | На філії «ВГМК» преміюватимуть, як раніше

На філії «ВГМК» преміюватимуть, як раніше
На філії «ВГМК» преміюватимуть, як раніше

21.08.2017

На Вільногірському гірничо-металургійному комбінаті працюватиме старе положення про преміювання від 1 квітня 2015 року – так вирішило правління компанії на одному з останніх своїх засідань.
З приводу того, аби залишити попередній варіант положення про преміювання, до адміністрації ВГМК та центрального офісу звернулися представники профспілкового комітету комбінату – ПОП «ВГМК» ПМГУ. Компанія розглянула аргументацію профспілки, що також вплинуло на остаточне рішення правління з цього питання. 
Нагадаємо, 1 лютого 2017 року філія «ВГМК» звернулася до членів правління з пропозицією про введення нової системи преміювання своїх працівників. Документ передбачав більш диференційований підхід до нарахування премій в залежності від виконання тих чи інших показників з виробництва та відвантаження продукції.
«Запропонована система заохочень виявилася надто складною та обтяжливою для компанії. Запровадити її не було змоги. Тож, було прийнято рішення відмовитися від цієї пропозиції та залишити вже діюче положення про преміювання працівників філії від 1 квітня 2015 року», - коментує виконуючий обов’язки голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
Нове положення про преміювання, запропоноване філією на розгляд правління, мало вступити в силу з 1 липня 2017 року та було відстрочене з метою більш ретельного вивчення питання.
У ході цього вивчення виявилося, що для втілення положення в життя ВГМК необхідно передбачити додаткові кошти на придбання відповідного програмного забезпечення.  Ці витрати не передбачені і у фінплані компанії.
Для ведення обліку показників преміювання та здійснення розрахунків необхідно додатково працевлаштувати фахівця, посада якого не передбачена штатним розписом. Також виявилося, що у запропонованому положенні не враховані непередбачені виробничі ситуації, наслідки яких можуть негативно впливати на результати показників преміювання, або взагалі не дадуть можливості визначити ці результати.  
З огляду на зазначені труднощі, які фактично унеможливили прийняття нового положення, правління вирішило погодитись з пропозицією директора філії та члена правління ПАТ «ОГХК» Андрія Сторчака скасувати дію нового положення у зв’язку з недоцільністю введення такої системи преміювання. Рішення було прийнято шляхом голосування.
«Ми розуміємо, що питання преміювання – дуже хвилююче для кожного працівника комбінату. Спроба диференціювати нарахування премій була викликана бажанням уникнути ситуації, коли б трудящі не отримували заохочення у разі складної ситуації з відвантаженням продукції чи при зниженні рівня виробництва.
Тож, правління надало час філії відпрацювати з усіма зацікавленими підрозділами нову систему нарахування премій. Було враховано думку профспілкового комітету та цехкомів філії. Та у ході обговорення виявилися фактори, які поки що унеможливлюють втілення диференційованого підходу до  преміювання. Саме тому правління вирішило залишити на комбінаті вже діючу систему заохочення», - коментує Гладушко.
Стан світових ринків поки що стабільний, а попит на титанову сировину  поступово збільшується в силу об’єктивних факторів. Тож, можна сподіватися, що стара система заохочень працюватиме на користь трударів, за словами  Гладушка.