ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ПАТ «ОГХК» мотивуватиме високо розрядних спеціалістів

ПАТ «ОГХК» мотивуватиме високо розрядних спеціалістів
ПАТ «ОГХК» мотивуватиме високо розрядних спеціалістів

23.08.2017

З 1 вересня спеціалісти високих розрядів робітничих професій основного виробництва філії «Вільногірський гірничо-металургійний комбінат» будуть додатково мотивуватися доплатою за інтенсивність праці. Так вирішило правління ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» на останньому виїзному засіданні, яке відбулося на ВГМК 18 серпня.
Пропозицію про затвердження даного заохочення на розгляд правління винесла адміністрація філії «ВГМК». Її схваленню передували попередні розрахунки та вивчення пропозицій керівників структурних підрозділів, кому  нараховувати згадані заохочення. Адже саме вони подають кандидатури на нарахування доплат.
Мова йде про спеціалістів 5-6 розрядів та більш високої кваліфікації, які можуть у разі необхідності замінити інших спеціалістів та є найбільш відповідальними та цінними робітниками основного виробництва.
Таким працівникам компанія встановить доплату за інтенсивність праці до 25% від окладу чи тарифної ставки щомісяця протягом шести наступних місяців – до березня 2018 року. Та загальний відсоток  надбавок таким спеціалістам не повинен перевищувати 50% від окладу чи місячної тарифної ставки.
Надбавку за інтенсивність праці отримають 140 працівників різних робітничих спеціальностей. Витрати компанії на доплати цим робітникам складуть майже 1 млн грн.  
«Ми вважаємо цілком справедливим грошове мотивування тих працівників, які мають високу розрядність та постійно підвищують свій рівень кваліфікації, залишаючись лояльними компанії. Такі відповідальні, сумлінні та, безперечно, цінні, кадри мають додатково заохочуватися на подальшу плідну роботу», - коментує виконуючий обов’язки голова правління Олександр Гладушко.
Таким чином ПАТ «ОГХК» намагається зберегти в компанії найбільш цінні та професійні робочі кадри на основному виробництві в умовах їхньої плинності по всій Україні.
«Якщо подібна мотивація стане гарним стимулом для утримання таких працівників на виробництві, правління розгляне можливість заохочення на постійній основі. Наразі такі доплати вводяться на комбінаті у вигляді експерименту», - говорить Гладушко.
Працівники робітничих спеціальностей філій ПАТ «ОГХК» нерідко подаються на заробітки до сусідніх європейських країн у пошуках вищого заробітку, та деякі з них повертаються на комбінати. Не завжди компанія має змогу працевлаштувати таких заробітчан після їхнього повернення.
Тож, аби вплинути на тенденцію з міграції кадрів, правлінням вирішено находити шляхи гальмування цього неминучого процесу. Зі зрозумілих причин українські державні підприємства не можуть конкурувати з приватними західними роботодавцями, та певні заохочення окремих працівників мають призупинити трудову міграцію, сподіваються в ОГХК. 
Не кожен працівник обере розтавання з сім’єю та поневіряння на чужині заради ризикованого заробітку. Компанія готова допомогти таким спеціалістам зберегти лояльність до свого комбінату та відданість справі, якій вони присвятили кращі роки свого трудового життя.