ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Подарунки до 55-річчя

Подарунки до 55-річчя
Подарунки до 55-річчя

01.09.2017

Адміністрація філії «Вільногірський ГМК» майже щороку відвідує свято першого дзвоника у загальноосвітніх школах міста. З’являючись на головному святі освітян, керівництво комбінату ніколи не приходить з порожніми руками. І ось цього року кожна зі шкіл міста отримала від адміністрації філії тенісний стіл, а загальноосвітня школа №2, якій виповнилося 55 років, – ще й телевізор.
1 вересня, як і в усіх школах країни, у приміщенні ЗОШ №2 відбулася урочиста лінійка з нагоди Дня знань, але цього року вона стала для другої школи особливою, тому що саме 55 років тому у її стінах вперше пролунав перший дзвоник, який став знаменною точкою відліку сьогоднішнього ювілею.
Свято відвідав директор філії «ВГМК» Андрій Сторчак. Він привітав присутніх з початком нового навчального року та з 55-річчям школи.
«За цей час школа №2 виховала не одне покоління талановитих вільногірців, – зазначив у своєму привітанні Андрій Сторчак, – не всі з них, звичайно, стали дуже відомими, але немає сумніву в тому, що більшість вихованців школи є справжніми патріотами і хорошими, порядними людьми. Багато випускників вашої школи працюють на комбінаті, а дехто з них очолюють важливі підрозділи.
Директор ВГМК привітав від імені компанії вчителів, батьків, побажав їм невичерпних творчих сил, натхнення, здійснення найзаповітніших бажань, щастя і довгої людської пам'яті! Потім Андрій Сторчак дав настанови «першачкам» та висловив побажання випускникам і всім учням ЗОШ №2. Він передав подарунки – тенісний стіл та телевізор – у користування школі.
55-ту річницю загальноосвітньої школи №2 також відвідали поважні гості, серед яких був міський голова Володимир Василенко, секретар міської ради Володимир Смирнов та помічник народного депутата України Олега Кришина Валерій Денисюк. Від міської адміністрації школа отримала ноутбук, а від народного депутата Олега Кришина – бензокосу.
Урочиста лінійка пройшла барвисто, жваво та весело. Яскравими прикрасами свята стали виступи майбутніх випускників, першокласників та творчих колективів ПКтаС «Металург» – зразкового танцювального колективу «Радість» і учасниці студії естрадного вокалу Олега Ярошенко Вікторії Осипової.
Незважаючи на похмуру дощову погоду, всі учні – від «першачків» до одинадцятикласників, – почувши першого дзвоника, у гарному святковому настрої стали до навчань.