ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ПКтаС «Металлург» зібрав 5 тис. грн благодійних внесків

ПКтаС «Металлург» зібрав 5 тис. грн благодійних внесків
ПКтаС «Металлург» зібрав 5 тис. грн благодійних внесків

19.09.2017

Добро починається з тебе - таку назву мав благодійний концерт, який пройшов у Палаці культури та спорту «Металург» у п’ятницю, 15 вересня.
Адміністрація філії «Вільногірський ГМК» відгукнулась на пропозицію керівника дитячого колективу Палацу Дарії Босенко провести благодійний концерт, щоб зібрати кошти для Іллі Краснощока, який внаслідок травми не може пересуватися самостійно і потребує тривалої та дорогої реабілітації.
Керівництвом комбінату для проведення концерту була надана велика зала Палацу культури та спорту «Металург». Творчі колективи Палацу і міста – загалом це діти і молодь – підготували музичні номери, щоб підтримати Іллю та зібрати у концертній залі всіх небайдужих та бажаючих допомогти.
Відкрила концерт Дарія Босенко неймовірним номером з танцюючою тінню. Зразкові танцювальні колективи «Перлинка» та «Радість», а також студія естрадного танцю Світлани Соколенко своїми танцювальними феєріями змушували сцену оживати. Також гарні постановки на сцені Палацу створювали учасники студії спортивно-бального танцю «Volta Dance». Вокальний ансамбль «Акорд» окремо та його солістки – Катерина Кулик, Ірина Довбня, Анастасія Муха, а також учасниці камерного хору Алли Фабрикантової – Вікторія Зеленська та Олена Пацуй – дарували глядачам гарні пісні. Вікторія Осипова та Катерина Івашина, учасниці студії естрадного вокалу Олега Ярошенко, теж заспівали на сцені Палацу в цей вечір. Не обійшлося і без інструментального номеру, який виконав ансамбль «Сувенір».
Під час фінальної пісні учасники колективів та всі бажаючі глядачі складали до скриньок, що знаходились перед сценою, гроші для Іллі, і по закінченню концерту на сцену були запрошені батьки хлопця. Їм були передані кошти, зібрані під час концерту та від продажу білетів, вартість яких становила 20 грн. Загалом на реабілітацію юнака було зібрано 5150 грн. Батьки Іллі були дуже розчулені чуйністю кожного, хто завітав на цей концерт, а також старанністю та благодійністю всіх організаторів і учасників цього концерту. Вони висловили щиру подяку кожному, хто хоч якось допоміг наблизитись ще на один крок до одужання їхньому сину.
Катерина Дрозд