АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Найкращі водії на нових «МАЗах»

Найкращі водії на нових «МАЗах»
Найкращі водії на нових «МАЗах»

26.10.2017

26 жовтня чотири самоскиди МАЗ вантажопідйомністю 21 т, автокран вантажопідйомністю 25 т та довжиною стріли 28 метрів, два автобуси ПАЗ для доставки робітників на робочі місця, два пасажирських Renault Duster, мікроавтобус Citroen та два УАЗи «Фермер» під звуки клаксонів проїхалися вулицями Іршанська, сповіщаючи селище про появу нової техніки в транспортному парку філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» АТ «ОГХК».
Напередодні важка техніка, а саме нові МАЗи, надійшла до ІГЗК та наразі проходить реєстрацію, аби вирушити на роботу в кар’єри філії.
Проїхався новим МАЗом в.о. голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко. «Це перше вагоме придбання за час роботи комбінату в такому масштабі. Я хочу вірити, що ці нові машини піднімуть робочий та бойовий дух колективу. Ви, нарешті, почнете використовувати нову, більш досконалу, більш продуктивну техніку та будете ставитися до неї бережно», - звернувся він до водіїв, які отримали почесне право керувати новою технікою.
До речі, працівники філії дуже ретельно підійшли до вибору водіїв, які займуть кабіни нових машин. Про це розповів начальник транспортного цеху філії «ІГЗК» Віталій Андрійчук. «Ми провели голосування, і були здивовані тим, наскільки одностайними були думки відносно кандидатів, які заслуговують на таку честь», - говорить він.
Називаємо і ми цих кращих, кому випало водити нову техніку: Єнакакій Олег, Сорока Володимир, Микола та Степан Столяри, Батюк Сергій, Колесник Петро, Олександр та Віктор Ходаківські, Зайнчуковський Олександр, Рижов Василь, Хомчук Дмитро, Семенчук Сергій, Стретович Сергій, Коваленко Олександр, Паіграй Андрій, Омельчук Микола та водій крану – Щербина Віктор.
Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат у статусі державного підприємства  вперше за осанні чотирнадцять років так масштабно оновив парк техніки.  
Директор філії «ІГЗК» АТ «ОГХК» Віктор Сівченко так прокоментував цю радісну подію.  «Це дійсно не пересічна подія для нас. Це новий щабель, якого ми досягли. У 2016 ми ставили за мету оновити обладнання і зробили це. В 2017 році планували отримати нову техніку, адже витримати виробниче навантаження без сучасного парку машин дуже складно, і досягли цього», - говорить директор.
За його словами, нові МАЗи, ПАЗи, Renault Duster, автокран та інша техніка  у транспортному цеху – відповідь конкуруючим компаніям. «Хоча нам постійно говорили у 2015 році, що ми через пів роки зупинимося, сталося інакше. Ми вийшли зі скрути, у якій перебували на той час, і поступово та впевнено рухаємося вперед. Компанія міцнішає і комбінат разом з нею. Лише минулого року ми витратили на повернення основних засобів від колишнього орендаря 130 млн грн. А вже цього року  випустимо в кар’єри машини, вартістю 25 млн грн», - розповідає Сівченко.
Він подякував кожному працівнику філії, хто так чи інакше наближав час появи нової техніки на подвір’ї транспортного цеху комбінату та висловив подяку керівництву ОГХК за поліпшення умов праці водіїв транспортного підрозділу. Відтепер вони завзятіше будуть виконувати виробничі плани.
А ще на філії «ІГЗК» на початку листопада з’явиться новий трактор. В кар’єрі вже працює новий екскаватор, а виробничі приміщення транспортного цеху опалюються новими котельними, придбаними ОГХК.