АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Завершено ремонт на кар‘єрі №8 філії «ІГЗК»

Завершено ремонт на кар‘єрі №8 філії «ІГЗК»
Завершено ремонт на кар‘єрі №8 філії «ІГЗК»

04.11.2017

З 17 по 26 жовтня тривав капітальний ремонт на кар’єрі №8 та фабриці чорнових концентратів іршанської філії. Він забезпечить цю дільницю виробництва довготривалою роботою без перебоїв
Задля стабілізації роботи  філії «ІГЗК» в  жовтні місяці на кар’єрі №8 було здійснено ряд робіт. А саме - ремонт крокуючого екскаватора ЭШ 6/45 №310, а також екскаватора Э – 2503, основних вузлів і обладнання фабрики №8 кар’єру та монтаж трубопроводів.
Роботи з ремонту проводилися силами ремонтних бригад кар’єру №8 і монтажників цеху будівельно-монтажних і ремонтно-будівельних робіт. Ними було проведено ремонт основних вузлів і обладнання фабрики кар’єру та монтаж трубопроводів. Монтажною бригадою ЦБМ і РБР  було змонтовано  885 погонних метрів  водоводу зовнішнім діаметром  530 мм і 720мм.
 
Також на фабриці був виконаний великий обсяг робіт з налагодження технологічного процесу та  ремонт будівельних конструкцій фабрики. Під час цих робіт було зроблено ремонт прийомних і струйного зумпфів, встановлено 10 шпальтових сіток, виготовлено фундаменти під хвостові насоси. Для отримання всіх необхідних комплектуючих матеріалів було зроблено відповідні заявки та придбано металу в кількості 19,470 тон на суму 653,108 тис. грн, а також 70 тон труб на суму 945 тис. грн.
 
Задля покращення водопостачання кар’єру і фабрики оборотною водою було здійснено реконструкцію системи оборотного водопостачання з переміщенням насосної станції та трубопроводів оборотної води.
 
Як повідомляє директор філії «ІГЗК» АТ «ОГХК» Віктор Сівченко, після завершення ремонтних робіт на кар’єрі виробничий процес буде відновлено та стабілізовано на довгий час. За його словами кар’єр №8 – дуже важлива ділянка виробництва філії.  Директор акцентує увагу та тому, що видобуток і переробка пісків на  кар’єрі №8 складає в середньому 75 тис. м³ на місяць, що становить приблизно 32% від загального об’єму видобутку та переробки пісків по філії «ІГЗК». «До того ж кар’єр має найкращу економіку виробництва титанової сировини.         Випуск чорнового концентрату збагачувальною фабрикою кар’єру №8 в середньому складає 10 тис. тон на місяць, що дорівнює приблизно 47% від загального випуску чорнового концентрату філії. Собівартість однієї тони ТІО2 у чорновому концентраті кар’єру №8 найнижча в порівнянні з собівартістю тони випущеної продукції кар’єрами №7 та №9», - говорить Сівченко.
 
«Ми сподіваємося, що надалі цей комплекс  працюватиме стабільно, та виведе філію на кращі економічні показники», - коментує капіталовкладення в. о. голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко.