ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | На філії «ВГМК» з’явиться новий електромагнітний сепаратор

На філії «ВГМК» з’явиться новий електромагнітний сепаратор
На філії «ВГМК» з’явиться новий електромагнітний сепаратор

05.12.2017

Об’єднана гірничо-хімічна компанія придбала на філію новий двокаскадний магнітний сепаратор вартістю $70 тис. Обладнання поліпшить економіку збагачувального виробництва
Новий сепаратор буде доставлено на філію в кінці грудня. Він дозволить досягти максимального вилучення цирконового концентрату з магнітної фракції, яка досі скидалася у відвали через забруднення іншими домішками. Про це розповідає головний інженер збагачувального виробництва філії «ВГМК» Олексій Рябінін.
«Ми сподіваємося не лише на додаткові об’єми вилучення концентрату та економію енергоресурсів, а й на підвищення якості цирконового концентрату та залучення нових споживачів», - коментує інвестиції в. о. голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
Фірма-постачальник сеператору «Продекологія» виготовила його на замовлення нашої компанії та підлаштувала це обладнання під технологічний цикл збагачувального виробництва філії.
Окупність нового обладнання очікується приблизно через 10-12 місяців після введення його в експлуатацію. А це – додаткові обсяги цирконового концентрату з магнітної фракції в об’ємі майже 200-250 т на рік. Потужності комбінату дозволяють виробляти близько 50 тис. т цирконового концентрату на рік.
Модернізація збагачувального виробництва філії – першочергова задача компанії на найближчий час. Оновлення обладнання на цій ділянці виробництва та на дільниці подрібнення концентратів призведе до загального зниження собівартості виробництва на «ВГМК», покращивши економічні показники філії вже незабаром, вважає Олександр Гладушко.
«Комбінати ПАТ «ОГХК» досить довго працювали без залучення інвестицій у основне виробництво, яким є збагачувальна фабрика. Оновлення фондів філій – об’єктивна потреба, викликана зносом обладнання та попитом на продукцію з боку споживачів. Збільшення об’ємів випуску продукції не можливе без реконструкції діючого обладнання. Тож, компанія інвестує у цей напрямок виробництва», - говорить керівник компанії.