ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | На «ІГЗК» - знову новий Renault Duster

На «ІГЗК» - знову новий Renault Duster
На «ІГЗК» - знову новий Renault Duster

13.12.2017

Компанія придбала філії  «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» черговий автомобіль для здійснення перевезень вартістю майже 520 тис. грн.
12 грудня на філію «ІГЗК» прибув новий позашляховик Renault Duster. Його придбала «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» в рамках інвестиційної програми на 2017 рік. Це вже третій автомобіль цієї марки, що поповнив транспортний парк ІГЗК цього року. Загальні інвестиції в оновлення транспорту комбінату склали вже майже 25 млн грн. Автомобіль буде обслуговувати потреби адміністрації філії.
«На даний час, автомобільний парк філії ІГЗК майже в повному обсязі укомплектований всією необхідною транспортною технікою», - коментує директор філії «ІГЗК» Віктор Сівченко. За його словами, розпочате у поточному році оновлення транспортного парку філії майже завершено. «Як ми бачимо, станом на кінець року заплановане керуючою компанією – виконано. Комбінат майже повністю забезпечений всією необхідною для якісної роботи автотехнікою», - говорить директор.
На черзі – других етап модернізації філії - оновлення виробничих фондів. «Ми виконали у повному обсязі всі завдання по оновленню транспорту на іршанській філії, аби вона могла ефективно виконувати поставлені виробничі завдання. Наразі правлінням компанії та фахівцями розробляється програма оновлення виробничих фондів ІГЗК. Думаю, найближчим часом компанія візьметься за новий проект – будуватиме нову фабрику, адже нових потужностей з виробництва ільменітових концентратів наразі дуже бракує філії», - розповідає в. о. голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
Нагадаємо, протягом 2017 року для збільшення обсягів виробництва на «ІГЗК» було придбано чотири самоскиди МАЗ  вантажопідйомністю 21 т, автокран вантажопідйомністю 25 т та довжиною стріли 28 метрів, два автобуси ПАЗ для доставки робітників на робочі місця, три пасажирських Renault Duster, мікроавтобус Cіtroen та два УАЗи «Фермер».
Таким чином, вперше після десятирічної оренди, перебуваючи у державній власності та в управлінні ПАТ «ОГХК», іршанський комбінат отримав такі масштабні інвестиції на оновлення своїх активів.