АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | На філію «ВГМК» прибули ще чотири навантажувачі

На філію «ВГМК» прибули ще чотири навантажувачі
На філію «ВГМК» прибули ще чотири навантажувачі

18.12.2017

Компанія продовжує оновлювати свої активи. На минулому тижні парк «ВГМК» поповнила чергова спецтехніка
 
У середу, 13 грудня, на Вільногірський гірничо-металургійний комбінат прибув новий фронтальний автонавантажувач JCB для транспортного виробництва ГТВ, а у п’ятницю, 15 грудня, філія отримала три вилкових навантажувача для транспортно-експедиційного управління. Таким чином, на «ВГМК» працюватиме вже сім нових навантажувачів.
 
«Згідно інвестиційного плану, у поточному та наступному році ОГХК витратить на забезпечення філії навантажувальною технікою 16,2 млн грн. У парку філії «ВГМК» працюватиме 8 навантажувачів різного виду та спрямування», - коментує в.о. голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
 
Фронтальний екскаватор-навантажувач JCB 4CX може використовуватися для розвантажувально-навантажувальних, земельних, дорожніх робіт, риття котлованів і траншей під трубопроводи і кабелі та виконання ремонтних робіт. Дана модель дозволяє виконувати розробку, укладання, ущільнення і навантаження ґрунту, а також його переміщення по території невеликої ділянки.
 
«Оновлення техніки для комбінату дуже важливий напрямок, оскільки транспортний парк філії вкрай зношений. Восени ми вже отримали три навантажувачі. Новий екскаватор-навантажувач JCB 4CX, який ми отримали на минулому тижні, – універсальна високопродуктивна машина, яка може використовуватися для виконання як навантажувальних, так і екскаваторних робіт, – говорить головний інженер філії «ВГМК» Олександр Прокопенко, – вона, безумовно, буде дуже затребувана на комбінаті більшістю підрозділів. Вартість цього екскаватора-навантажувача складає 2 млн 600 тис. грн».
 
У транспортно-експедиційному управлінні навантажувачі широко використовуються для завантаження продукції комбінату, вантажно-розвантажувальних робіт і складування. Отримані дизельні вилкові навантажувачі Maximal FD призначені саме для таких робіт – підняття, переміщення, розвантаження, навантаження, складування (штабелювання) вантажів за допомогою вил. Один з них має вантажопідйомність 30 т, два інших – 25 т.,
«Ми також отримали три дизельних вилкових навантажувача для завантаження готової продукції на монтажному майданчику ТЕУ, – продовжує головний інженер філії. – Вартість цієї техніки складає 940 тис. грн».
 
За словами Олександра Прокопенка, філія «ВГМК» за останні місяці 2017 року отримала навантажувачі, призначені для виконання різних робот, на загальну суму 15,5 млн грн. «Це значні інвестиції у спецтехніку філії, оновлення якої ми чекали протягом останніх чотирнадцяти років», – зазначив він.