ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | В День Святого Миколая активісти філії «ВГМК» відвідали інтернат

В День Святого Миколая активісти філії «ВГМК» відвідали інтернат
В День Святого Миколая активісти філії «ВГМК» відвідали інтернат

20.12.2017

Слідуючи багаторічній традиції, у переддень Дня Святого Миколая, 18 грудня, комісія по роботі з молоддю спільно з комісією по роботі з жінками та дітьми при профкомі філії «ВГМК» відвідали підшефну дитячу школу-інтернат села Саксагань.
Адміністрація філії та профком ПОП «ВГМК» ПМГУ завжди підтримують цей захід. Для поїздки було виділено автобус, а також кошти на придбання розвиваючих ігор, канцелярії, дитячого спортивного інвентарю, солодощів тощо.
Впродовж останніх тижнів молодіжна комісія проводила збір речей для більш ніж ста дітей саксаганського інтернату. Працівники комбінату та мешканці міста відгукнулися на заклик допомогти цим діткам та принесли багато корисних речей, іграшок, одягу, взуття. Вихованці інтернату завжди з вдячністю приймають цю допомогу, а також для них важлива увага, тепло та дружня посмішка, тож молоді активісти окрім допомоги підготували для них розваги.
Членами комісій були проведені для малечі майстер-класи: з виготовлення чудових браслетів технікою плетіння нитками – Тетяною Яфаровою, майстрування сніговичків – Іриною Андрієнко та Юлією Рублевською та аплікації символу року – Іриною Удовіковою.
Разом з профспілковими активістами інтернат відвідали цього року також працівники комбінату – учасники АТО. Вони разом з дітьми взяли участь у майстер-класах, а також привезли їм подарунки: спортивні м’ячі, журнали про воїнів АТО та прапор України, розписаний побажаннями військових побратимів, що захищають країну на Сході.
Третій рік поспіль молодь комбінату привозить для дітей саксаганської школи-інтернату виставу. У 2015 році це була авторська казка активістів молодіжної комісії, у 2016 – «Попелюшка», а цьогоріч молоді працівники вирішили показати дітям стару казку на новий лад. Казка була про добру принцесу Солодкоїжку, яку за сценарієм зла чаклунка отруїла солодкою цукеркою. Солодкоїжка заснула глибоким сном, і її ніхто не міг розбудити. На допомогу прекрасній принцесі прийшли її друзі – гноми разом з чарівною новорічною Ялинкою. У спробах розбудити сплячу Солодкоїжку також брали участь діти інтернату, відгадуючи усілякі загадки. Після марних спроб розбудити принцесу на допомогу прийшов Святий Миколай, який розкрив секрет дружби, що став рятівним для дівчини. Врятована чарівним частуванням від найкращого друга принца, Солодкоїжка пригостила всіх діточок солодощами та запросила на бал-дискотеку.
Діти були в захваті від вистави. Активну участь у постановці взяли творчі колективи ПКтаС – вокальний ансамбль «Акорд» та зразковий хореографічний колектив «Радість». Яскраві костюми та ефектно виконані номери прикрасили казку та принесли гарний настрій усім глядачам.
Після вистави між танцюристами-брейкерами інтернату та учасницями зразкового хореографічного колективу «Радість» було проведено танцювальний батл, який викликав неабиякий інтерес у дітлахів і зірвав бурхливі овації у всіх присутніх.
Отримавши масу задоволення, вихованці дитячого будинку відправилися у ліжечка очікувати подарунків під подушками від Святого Миколая.
Заступник голови комісії по роботі з молоддю Людмила Фогель висловлює вдячність активістам комісії за згуртованість, творчу роботу та ентузіазм. Велика подяка адміністрації та профкому комбінату за допомогу у проведенні заходу, колективу ПКтаС «Металург» за організацію музичного супроводу та забезпечення необхідними костюмами, а також  дитячим творчим колективам Палацу за допомогу у постановці казки. Спасибі кожному, хто взяв участь у зборі речей для дітей інтернату.
Спільна робота на благо дітей завжди винагороджується їхньою вдячністю та посмішками. Об’єднавшись, ми можемо зробити багато добрих справ. Які б часи нас не спіткали, не зачиняйте своє серце від благодійності, адже саме добрі справи роблять нас людьми.