ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Оздоровлюватися з ОГХК легко та дешево

Оздоровлюватися з ОГХК легко та дешево
Оздоровлюватися з ОГХК легко та дешево

05.01.2018

Цього року філія «ВГМК» витратить 360 тис грн на лікування та профілактику захворювань своїх працівників у санаторії «Хорол», Миргород. Компанія компенсує 70% вартості путівок.
ПАТ «ОГХК» збереже імідж соціально-відповідальної компанії у 2018 році. Вона підтримає напрямки оздоровлення своїх працівників, зокрема, у санаторії «Хорол», що у м. Миргороді. Планується, що у поточному році покращити стан здоров’я у цьому лікувально-профілактичному закладі зможуть 48 працівників філії, на що компанія витратить більше 360 тис. грн.
Цей напрямок оздоровлення працівники ВГМК вподобали ще у минулому році. З лютого місяця 2017 року та на сьогодні в миргородському санаторії оздоровились та відпочили більше 40 працівників «Вільногірського гірничо-металургійного комбінату». Профспілка комбінату задовольнила прохання всіх охочих потрапити до цього курорту, та їх виявилося вже більше у поточному році.
Повна вартість путівки у «Хоролі» у 2018 році збільшилася порівняно з минулим роком з 9,5 тис грн до 10,620 тис грн. «Ми розуміємо, що не кожен наш працівник може дозволити собі таке лікування, тож, правлінням було прийнято рішення надалі фінансувати левову частину вартості путівок, аби підтримувати належний стан здоров’я у робітників філії», - коментує виконуючий обов’язки голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко. Компанія, за його словами, компенсує 70% вартості миргородських путівок. 
«Хочу висловити вдячність адміністрації комбінату та офісу компанії за підтримку наших працівників та надану їм можливість оздоровитися та відпочити. Домовленості по оздоровленню у цьому закладі з лютого минулого року вчасно та без перешкод виконуються компанією. В поточному році ми плануємо продовжити тісну співпрацю з санаторієм «Хорол» та продовжимо виконувати програму оздоровлення наших працівників. Це дозволить відвідувати цей заклад щомісяця чотирьом працівникам комбінату»,- говорить голова профспілкового комітету філії «ВГМК» ПАТ «ОГХК». Федор Клименко.
Працівники, що відпочили у Миргороді, також вдячні за надану можливість.  
 «З легкістю та задоволенням можу радити відпочинок та оздоровлення в «Хоролі». Обслуговування, ставлення, професіоналізм працівників, сервіс та умови проживання відповідають умові ціна-якість. 18 днів відпочинку і жодного з них не довелося сумувати. Ми вдячні компанії за те, що маємо можливість потрапити до санаторію «Хорол», і до санаторію «Іршанськ». Спілкуючись з працівниками інших підприємств, впевнено можу сказати, що можливості відпочивати по путівках вартістю лише 10% та 30% від їхньої повної вартості у інших людей не має», - розповідає заступник голови цехового комітету управління ПОП ПМГУ Людмила Фогель.
«Лікування проводилось на дуже високому рівні, якісно та дієво. Для мене обстеження і всі процедури були безкоштовними та оздоровлення пройшло без зайвих витрат. 70% вартості путівки відшкодувала компанія, тож для мене вона коштувала 2,6 тис грн без урахування вартості дороги. Це доступна та посильна сума. Якщо у мене з’явиться можливість ще раз побувати у «Хоролі», я обов’язково нею скористаюся»,- говорить прибиральниця службових приміщень служби адміністративно господарського забезпечення Тетяна Зима.
У 2017 році компанія витратила майже 1,5 млн грн на оздоровлення та відпочинок 329 дорослих та дітей філії «ВГМК». У планах на поточний рік -збільшити кількість відпочиваючих за рахунок компанії у лікувально-профілактичних закладах України до 334 осіб та передбачити на це витрати у розмірі майже 2,3 млн грн.