АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Резиденція Діда Мороза, «32 грудня» та багато смаколиків

Резиденція Діда Мороза,  «32 грудня» та багато смаколиків
Резиденція Діда Мороза, «32 грудня» та багато смаколиків

15.01.2018

Філія «ВГМК» влаштувала дітлахам комбінату та міста новорічне свято в новому форматі з тисячами солодких подарунків від компанії.
Палац культури та спорту «Металург» вільногірської філії «ВГМК» чотири дні поспіль дарував всім його маленьким відвідувачам яскраві емоції, які опісля перетворилися на теплі спогади.
Прийдешній рік маленьким вільногірцям запам’ятається новим форматом свята, а саме - уявною подорожжю до резиденції Діда Мороза, новою казкою та великою кількістю солодощів від ОГХК.
На шляху до резиденції Діда Мороза діти робили зупинки, на яких танцювали навколо головної ялинки, малювали власні новорічні світи, брали участь у різноманітних конкурсах та естафетах.
 У фіналі свята гостей чекало найголовніше - новорічна казка під назвою «32 грудня» - захоплююче видовище повчального змісту. Сценарій підготувала директор ПКтаС «Металург» Олена Скрипник.
«Хочу висловити подяку адміністрації комбінату за сприяння, всім акторам, учасникам танцювальних колективів та їх керівникам за натхненну працю, всі вклали душу в це свято, тому воно вдалося»,- коментує Олена Скрипник.
Танцювальні колективи, акторська гра, яскраві костюми заворожували своєю красою та різноманітністю. Майже всі, хто відвідував дійство, та брали в ньому участь, висловили захоплення та вдячність.
«Емоції від свята яскраві та позитивні. Дякуємо нашому ПКтаС та всім організаторам свята, за те, що дарують нашим дітям справжню казку, в яку вірили і ми у нашому дитинстві», - ділиться враженнями мама Артема.
«Нам дуже сподобалися виступи дітей, яскраві костюми артистів, професійність та злагоджена робота танцювальних колективів, гарно, яскраво, дякуємо колективу Палацу за нові творчі ідеї,  вони дозволяють нашому маленькому містечку долучились до сучасності», - говорить мама Олени.
«Онуки живуть у Дніпрі, але кожен рік приїздять на наше свято та по закінченню завжди переповнені позитивними емоціями та гарним настроєм», - розповідає бабуся Івана та Ольги.
Ведуча свята Катерина Дрозд розповідає, що ідея зробити свято у формі подорожі до резиденції Діда Мороза виникла вперше. Всі гості та учасники свята із захопленням та цікавістю спостерігали за тим, що відбувалося на сцені. Головне - діти мали змогу поділитись своїми мріями з Дідом Морозом та взяти участь у різноманітних іграх та забавах, вважає вона.
На додаток до приємних вражень діти працівників «ВГМК» отримали солодкі подарунки від компанії та профспілки комбінату на загальну суму 315 000 грн. Яке новорічне свято без смаколиків?
Кожна дитина має вірити в казку, та знати, що добро живе у кожному з нас. Свято вдалося завдяки об’єднанню зусиль адміністрації філії, організаторів, творчих колективів та головному стимулу – теплим посмішкам глядачів!