ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | «ВГМК» отримав сьомий навантажувач від ОГХК

«ВГМК» отримав сьомий навантажувач від ОГХК
«ВГМК» отримав сьомий навантажувач від ОГХК

25.01.2018

Спецтехніка працюватиме у транспортно-експедиційному управління (ТЕУ), навантажуватиме концентрати, піски у контейнери та вагони для подальшої відправки споживачам.
23 січня на філію прибув новий фронтальний навантажувач JCB 456 HT з подовженою стрілою. Він став сьомою одиницею спецтехніки, парк якої взялася модернізувати Об’єднана гірничо-хімічна компанія минулого року. Ця навантажувальна машина була придбана з метою оновлення виробничих фондів філії за інвестиційною програмою компанії, розпочатою у 2017 році.
 
За словами головного інженера філії Олександра Прокопенка, вартість отриманого навантажувача складає близько 5,7 млн грн з ПДВ. Окрім завантаження продукції у вагони та контейнери, машина буде використовуватись для роботи з сипучими матеріалами на різних ділянках виробництва.
 
«Придбання навантажувачів вирішує важливу виробничу задачу – укомплектування парку філії новою технікою. Наявність достатньої кількості таких машин дозволить прискорити відвантаження продукції споживачам. Наразі ми відчуваємо значний попит на нашу продукцію. Тому важливо якомога оперативніше реагувати на потреби наших покупців, аби наростити присутність компанії на зовнішніх ринках. Це дозволять зробити нові машини», - пояснює капіталовкладення в.о. голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко. За його словами, інвестиції лише у придбання навантажувачів у 2017-2018 роках складуть 16,2 млн грн. 
 
У лютому комбінат отримає останній, восьмий навантажувач, який теж буде задіяно для заповнення контейнерів готовою продукцію та подальшого їх відправлення споживачам. «При поточному завантаженні виробництва, оновленого парку спецтехніки вистачить, аби оперативно виконувати  усі поставлені нам компанією завдання з реалізації продукції», - говорить  Олександр Прокопенко.
 
Нагадаємо, минулого року для філії «ВГМК» також було придбано вилковий електронавантажувач для збагачувального виробництва, три дизельних вилкових навантажувача Maximal FD для завантаження готової продукції на монтажному майданчику ТЕУ, а також 2 фронтальних навантажувачів JCB для виконання різних робіт на підприємстві.
 
Компанія оновлює парк техніки на своїх філіях не лише навантажувачами, а й кар’єрною технікою та автомобільним транспортом для вирішення інших виробничих  завдань. Зокрема, інвестиції у оновлення транспортного парку філії минулого року досягли 70 млн грн.