АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Як Масляна виробничників об’єднала

Як Масляна  виробничників об’єднала
Як Масляна виробничників об’єднала

20.02.2018

АТ «ОГХК» та профспілка філії «ВГМК» відродила святкування Масляної на базі ПКтаС «Металург». Комбінат вперше за багато років долучився до такої події, згуртувавши навколо неї основні виробничі підрозділи. 
 
У суботу, 17 лютого, біля Палацу культури та спорту «Металург» було весело та гамірно – працівники філії «ВГМК», а разом з ними і мешканці Вільногірська, святкували Масляну. Відбулося це яскраве свято за ініціативи та при підтримці керівництва компанії.
Барвисте театралізоване дійство під загальною назвою «Проводи зими» передбачало широку програму: конкурс «Комбінатівський млинець – Масляної посланець!», святковий концерт, цікаві ігри та розваги.
Сім команд підрозділів комбінату: ГТВ, ЗВ, ЦЗЛ, ТЕУ, управління, енергоцеху і збірна РМУ і РМЦ, що взяли участь у конкурсі, представили на розсуд журі та численних глядачів цікаві розважальні програми та безліч гарних і смачних страв з млинців. Майстрині з цехів та відділів філії продемонстрували свої кулінарні вміння та напекли силу-силенну різних смаколиків.
Вони  приготували десятки різновидів млинців з різними начинками, також були рулети з млинців, салати та торти з млинцями. Біля кожної команди були розгорнуті дегустаційні майданчики, де усі охочі могли спробувати смачнючі млинці з гарячим чаєм із самоварів. Від одного погляду на розмаїття представлених страв з’являлося непереборне бажання їх скуштувати. Це охоче і робили глядачі після презентаційних виступів команд, змітаючи зі столів усі частування. Допомагали багатьом командам створювати святкову атмосферу колективи художньої самодіяльності ПКтаС.
Барвисті тернові хустки, натхненні презентації, кумедні сценки, накриті ошатні столи – все сплелося у яскравий видовищний калейдоскоп. Тому перед журі постало надскладне завдання – визначити переможців, адже кожна з команд виразно показала всі свої вміння: хтось співав складені власноруч пісні або частівки, хтось склав віршовану казку, хтось продемонстрував запальний танок, хтось намагався театралізувати свій виступ.
У результаті, без подарунків ніхто не залишився – усім, без винятку, командам було вручено від адміністрації та профкому ПМГУ «ВГМК» призи – святкові кошики з продуктами і грошові винагороди. Третє місце у конкурсі «Комбінатівський млинець – Масляної посланець!» отримала команда «Весняна» (управління), друге – «Гарні дівчата» (ЦЗЛ). А переможцем стала команда ТЕУ – «Королеви бензоколонки».
Після урочистого нагородження свято продовжилося виступами художньої самодіяльності Палацу та цікавими конкурсами та розвагами. Найсміливіші, найсильніші та найспритніші вільногірці мірялися силами у різних змаганнях: билися «мішками», балансуючи на колоді, змагалися, хто швидше розпиляє кругляк або донесе колоду та інших цікавих конкурсах. Не залишилися осторонь святкових забав і маленькі учасники гуляння, які були в захваті від різних захоплюючих розваг.
Концертна програма з запальними виступами талановитих самодіяльних артистів ПКтаС «Металург» знайшла відгук у глядачів свята. Завдяки цікавій, насиченій та динамічній концертній програмі на площі перед Пальцем культури та спорту довго панувала атмосфера загальної доброти і веселощів.
Завершилося святкування традиційним спалюванням опудала Зими під радісні крики і вигуки присутніх. Працівники філії та вільногірці весело провели Масляну і розпрощалися з зимою.
 
«Мені дуже сподобалося це свято, – висловила свою думку інженер СОП Надія Максименко. –  Я щиро вдячна усім, хто організував та взяв участь у ньому – вони створили дійсно унікальну приємну атмосферу. А майстриням комбінату, які приготували такі чудові страви з млинців та накрили з фантазією столи, окрема подяка за їхню майстерність та творчий підхід».
«Було дуже весело, яскраве вбрання, багаті столи, цікаві змагання, – поділився своїми враженнями інженер ВРП Антон Боклаг. – Це свято створене для того, щоб люди разом зібралися, поїли млинців, сказали один одному теплі слова, попросили один у одного пробачення. Масляна подарувала тепло нашим серцям, радість і гарний, весняний настрій. Спасибі керівництву компанії та філії, а також усім учасникам за таке чудове, прекрасне свято».
Директор ПКтаС «Металург» Олена Скрипник висловила щиру подяку компанії за чудову ідею проведення свята. «Такі заходи, – сказала вона, – активізують творчий потенціал працівників філії, споріднюють душі та дарують щиру радість як учасникам заходу, так і глядачам. Маю надію, що свято «Проводи зими» стане традиційним та увійде у творчий календар Палацу. Упевнена, що наступного року ми ще краще відсвяткуємо Масляну».