АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | «ІГЗК» відремонтував екскаватор майже за мільйон

«ІГЗК» відремонтував екскаватор майже за мільйон
«ІГЗК» відремонтував екскаватор майже за мільйон

05.02.2018

Відремонтований ЕК 10/70 забезпечить видобуток промислових пісків та подальше виробництво чорнових концентратів на Кар’єрі №9.
Протягом січня 2018 року на Кар’єрі №9 філії «Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат» проводився капітальний ремонт механічної частини екскаватора ЕК 10/70 №150 та у лютому ця техніка вже приступила до роботи. Про це розповів начальник виробничо-технічного відділу філії «ІГЗК» Анатолій Слобожан.
В ході ремонту було проведено демонтаж опорної рами, заміна опорно-поворотного механізму, заміна вант, заміна центральної цапфи, заміна підшипників блоків наведення, а також заміна головного валу редуктора повороту, монтаж опорної рами.
За словами в.о. голови правління АТ «ОГХК» Олександра Гладушка, ремонтні роботи проводилися за планом 2018 року. «Компанія на відновлення крокуючого екскаватора витратила 920 тис грн, та ми очікуємо від неї стовідсоткового виробничого результату»,-  продовжує керівник компанії.
За активної експлуатації будь-яка техніка має властивість зношуватися та виходити з ладу. Тому завдання будь-якого виробництва- з найменшими ресурсними втратами відновити та повернути до роботи технічні засоби.
 На період ремонту, як правило, машина випадає з виробничого процесу. Її або замінюють, або припиняють роботи, які вона виконує, взагалі. Щоб не траплялося перебоїв у виробництві, ремонтні роботи мають бути запланованими та вчасно виконаними, як це було з екскаватором ЕК 10/70.
«Ми сподіваємось, що завдяки здійсненому капітальному ремонту, у поточному році відремонтована техніка виконає план з розкриву 50 тис.м³ торфів, видобутку 350 тис.м³ пісків та з переекскавації 70  тис.м³ торфів і пісків», - говорить Анатолій Слобожан.