ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ОГХК сплатила майже 900 млн податків державі

ОГХК сплатила майже 900 млн податків державі
ОГХК сплатила майже 900 млн податків державі

28.02.2018

У 2017 році компанія збільшила сплату податків та обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів до 875,7 млн грн, що на 12,4% більше, ніж у 2016 році.
Позитивний тренд викликаний тим, що минулого року ПАТ «ОГХК» сплатило державі частину чистого прибутку в розмірі 60,2 млн грн, дивіденди у сумі 321,8 млн грн (такий податок підприємство сплачувало вперше), а також податок на прибуток  - 148,3 млн грн.
Загалом по цих видах платежів до держбюджету компанія сплатила більше, ніж пів мільярда гривень, що є більшою частиною від усіх відрахувань податків та обов’язкових платежів, здійснених минулого року.  
Також товариство збільшило плату за користування надрами на 8,8% з 129,8 млн грн до 141,2 млн грн.
Суттєво зріс у компанії Фонд оплати праці – на 26,4%. Разом з податковими нарахуваннями у 2016 році він складав 441,2 млн грн, а у 2017 вже 557,7 млн грн. Зростання ФОТу пов’язане з тогорічним збільшенням почасових тарифних ставок та окладів працівникам філій «Вільногірський ГМК» та «Іршанський ГЗК» за ініціативи правління компанії. Відповідно, зросли і пов’язані з цим відрахування до державного бюджету.
Всього ПАТ «ОГХК» сплатила податків та обов’язкових платежів  1,3 млрд грн, що більше аналогічного показника у 2016 році майже на 16%.
«Компанія черговий раз засвідчила, що є соціально-орієнтованою. Вона підтвердила свою місію донора бюджету країни та бюджето утворюючого підприємства на місцевих рівнях», - коментує в.о. голови правління ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія» Олександр Гладушко.
На його думу, таким досягненням на кориcть держави компанія завдячує сумлінній праці свого багатотисячного колективу. «Завдяки працівникам нашої великої робітничої сім’ї у ці нелегкі для України часи ще залишаються островки успішності, такі, як наша компанія. Вони доводять непохитність та незламність українських трударів попри будь-які економічні випробування та спроби агресора зламати волю українського народу», - вважає Гладушко.