ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Вільногірці стали чемпіонами України з кікбоксингу за версією W.P.K.A

Вільногірці стали чемпіонами України з кікбоксингу за версією W.P.K.A
Вільногірці стали чемпіонами України з кікбоксингу за версією W.P.K.A

27.02.2018

З 22 по 25 лютого в Києві проходив чемпіонат України з кікбоксингу за версією W.P.K.А, в якому взяли участь діти працівників філії «ВГМК». Комбінат забезпечив участь спортсменів у змаганнях.
 Три повних дні п'ятеро маленьких спортсменів під керівництвом тренера Миколи Білецького та за підтримки Об’єднаної гірничо-хімічної компанії боролися за перемогу в основних розділах ринг- і татамі- стилів. 550 учасників з 25 областей нашої країни виборювали  першість і золоті медалі.
 Відбірковий тур для наших спортсменів видався не дуже вдалим і приніс шість поразок поспіль. Переїзд, втома, метушня великого міста не могла не позначитися на результатах першого дня змагань.
Сльози розчарування, біль і садна. Далі робота над помилками, дотримання режиму, завзятість і невимовна жага перемоги, прагнення і тяжка праця….І сонячний морозний день 23 лютого приніс нашим переможцям жадане визнання - 6 золотих, 4 срібних і 2 бронзових медалей!
«У нашої компанії є досвід підтримки соціальних проектів, пов'язаних з дітьми. Але вперше ми стаємо учасниками такого масштабного заходу. Нам важливо і приємно відчувати причетність до перемог маленьких вільногірських спортсменів»,- говорить в.о. голови правління Олександр Гладушко.
 «Участь і результат змагань-це, перш за все, результат роботи тренера, і відповідальне ставлення дітей до того, чим вони займаються. Тут немає насильства над собою, тут тільки бажання, завзятість і праця кожного з них», - коментує тренер Микола Білецький.
Чотири хлопчика і тендітна дівчинка віком від 12 до 18 років захищали честь рідного міста Вільногірська. До слова, Дніпропетровська область була найчисельнішою на даному заході, 40 спортсменів представляли її на змаганнях, п'ять з яких-вільногірці. Два - три роки активних занять даним видом спорту-й діти вже носять горде звання чемпіонів світу, чемпіонів України, області.
Вперше компанія вирішила підтримати маленьких спортсменів на змаганнях чемпіонату України з кікбоксингу за версією W.P.K.A, і спортсмени виправдали всі покладені на них надії. Результат- медалі, які діти повезли до рідного міста.
«Завжди є шанс на перемогу. Ми робимо все, що від нас залежить, але є ще обставини, які часто заважають перемозі. Сьогодні боротьба була дуже напруженою, та це не зменшить нашого напору та волі до перемоги!», - каже учасник команди Вільногірська і бронзовий призер чемпіонату Денис Толкачов.
 Гордість і честь бачити зосереджене обличчя і підняту вгору руку переможця після бою, а пізніше - щасливу дитячу посмішку носія звання «переможець» чемпіонату України. Ще більша радість бути причетними до цього.
Нагадаємо, окрім підтримки спортсменів, Об'єднана гірничо-хімічна компанія щороку є організатором і головним спонсором фестивалю «Райдуга» для дітей з обмеженими можливостями. Також, за підтримки профспілки філії «ВГМК» вона щорічно оздоровлює дітей в літніх таборах.