ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | «Зимові катання» у Вільногірську

«Зимові катання» у Вільногірську
«Зимові катання» у Вільногірську

01.03.2018

За ініціативи Об’єднаної гірничо-хімічної компанії  1 березня у Вільногірську пройшли веселі «Зимові катання». Учасники розваг отримали призи від ОГХК
 
В перший день весни на території спорткомплексу «Авангард» відбулося сімейне свято, організоване адміністрацією філії «ВГМК» ПАТ «ОГХК» спільно з профспілковим комітетом філії. Мешканці міста та працівники філії згадали дитинство та разом з малечею каталися з гірки та брали участь у різних розвагах, організованих ПК та С «Металург». 
 
Подібний захід проводився у Вільногірську вперше та викликав бурю позитивних емоцій у тих, хто не побоявся морозу та холоду і разом із сім’єю прийшов загартовувати характер.
 
Ведуча заходу та директор ПКтаС Олена Скрипник провела веселі конкурси, в яких із задоволенням брали участь як дітлахи, так і дорослі. Головною нагородою для переможців та учасників був гарний настрій, позитивні емоції та солодкі призи від компанії.
 
Всі, хто  забажав взяти участь в заході, були забезпечені всім необхідним: льодянками та лопатками, спеціально придбаними для розваг адміністрацією та профкомом комбінату. Гучний сміх, щасливі очі, засніжений одяг дітей та дорослих – так проходили снігові перегони. Байдужих не залишилося, учасники подякували організаторам заходу за чудове втілення цікавої ідеї.
 
«Дуже сподобався цей новий захід – було надзвичайно весело і цікаво. Він подарував нам веселий настрій. Усі каталися на санчатах, льодянках, брали участь у конкурсах. Моїй онучці Аринці вручили приз та цукерки. І мені, і їй, було надзвичайно приємно. На «Зимові катання» приходили сім’ями і цілими відділами, зустрічалися зі знайомими. Захід продемонстрував, що ми вміємо добре працювати, і гарно відпочивати. Велике спасибі ініціаторам та організаторам цього прекрасного дійства»,- ділиться враженнями провідний інженер ВЦЗтаЗПБ Олена Середа.
 
В компанії сподіваються, що започаткована традиція зимових розваг на філіях з кожним роком буде удосконалюватися та урізноманітнюватися та приверне увагу більшої кількості вільногірців.
 
Подібні заходи єднають містян та працівників. Командний дух, загартування та воля до перемоги – ті якості, які компанія у такий спосіб намагається пропагувати на своїх філіях. Спільне дозвілля – гарний спосіб втілення задуманого. «Було дуже весело, чудово, цікаво, незважаючи на справжню зимову, морозну погоду. Усім захід сподобався – і дітям, і дорослим. Думаю, що у подальшому ми розширимо його – окрім катання на санчатах, також будуть і веселі змагання на лижах та ковзанах. Мені особисто і всім нашим працівникам дуже сподобалися ці зимові розваги, і хотілося б, щоб у подальшому подібні  масові заходи для наших працівників проводилися частіше»,- говорить голова цехкому ГТВ Олександр Толкачов.