АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | ТК-2 вже в роботі

ТК-2 вже в роботі
ТК-2 вже в роботі

05.05.2018

Добувний комплекс ТК-2 розпочав свою роботу після ремонту. В квітні він розкрив півмільйона тон руди.
 
Основні об’єми розкривних робіт на філії «ВГМК» виконують розкривні комплекси, бо це дешевше і значно економить кошти компанії. Тому тримати у робочому стані такі комплекси особливо важливо.
 
ТК №2 став до роботи на початку квітня. Від того, наскільки продуктивно він працюватиме, залежить виконання річного плану на 2018 рік  - видобутку руди у об’ємі 5 млн куб. м. Разом з іншим комплексом – ТК№1, який зараз працює в кар’єрі, вони повинні розкрити більше 5 млн куб м ґрунту.
 
«Належний стан та ефективна робота даного комплексу суттєво покращує економіку гірничо-транспортного виробництва філії «ВГМК», стверджує в. о. голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко. «Кожна розкрита тонна ґрунту комплексами ТК№1 та ТК№2 в рази дешевша за тону, розкриту автотехнікою Тому повноцінна робота наших комплексів, це незалежність від підрядів та економія оборотних коштів підприємства», - коментує в.о. голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
 
Ремонт комплексу тривав два місяці. Працівники, задіяні в цьому процесі, замінили аварійне колесо та рейки ходу екскаватора ЕРШР-1600, різні вузли комплексу, конвеєрну стрічку розвантажувальної стріли екскаватора, а також підшипники приводного барабану. Ремонтники також перенесли забійний конвеєр та подовжили четвертий магістральний конвеєр на 80 м.
 
Не обійшлося без труднощів. При наладці конвеєрів робітники зіштовхнулися з тим, що в забої накопичилося багато вологи та затопило відвальну частину, згадує Євген Грицай, начальник дільниці гірничих робіт №1. «Наразі забій вже нарізано, ґрунт сухий, відвалоутворювач ZP-6600 вийшов з підтоплених ділянок та приступив до продуктивної праці», - запевняє Грицай.