ПАТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Вільногірці-кікбоксери стали чемпіонами світу та Європи!

Вільногірці-кікбоксери стали чемпіонами світу та Європи!

08.05.2018

Вперше за історію кікбоксингу, як спорту, Україні випала честь приймати Чемпіонат світу та Європи. Подія зібрала в столичному МВЦ більше ніж 800 спортсменів різного віку, статі та національностей, учасників з 34 країн та майже усіх континентів. Змагання проходили в розділах: Thai boxing, К-1 Light Kick, Light-contact, Full-contact, Point Sparring, Point Hard Sparring в трьох рингах та на трьох татамі.
За три змагальних дні збірна України завоювала більш 40 золотих медалей, чотири з яких привезли до рідного Вільногірська юні спортсмени - Валерія Худякова, чемпіонка світу з Thai boxing в ринзі, чемпіонка Європи в розділі К-1 Light Kick на татамі та срібна призерка Чемпіонату світу в розділах Light-contact та Point Sparring, а також Кобяков Максим, дворазовий чемпіон Європи в розділі Light-contact та Point Hard Sparring.
Об’єднана гірничо-хімічна компанія взяла на себе усі витрати: забезпечила спортсменів формою, професійним екіпіруванням та профінансувала участь у всіх видах змагань.
«За будь якою перемогою стоїть тяжка робота, воля та жага високого результату. Діти за віком, герої за витримкою та характером. Ми дуже горді тим, що долучились до такої справи, підтримали спортсменів та подарували їм можливість відчути міць великого спорту»,- коментує досягнення вільногірців  в.о. голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
Попри втому, біль та сльози поразок нашим спортсменам вдалося завоювати чотири золоті та дві срібні медалі. Жодна з них не далася легко. Так, один із боїв для нашої Валерії в ринзі завершився поразкою. Поступившись перемогою спортсменці зі збірної Англії, здавалося, удача зрадила нашу спортсменку. Та згодом на дівчат чекав ще один спільний бій на татамі. Стиснувши всю волю «в кулак», з великою перевагою наша спортсменка все ж  виграла бій та чесно отримала звання чемпіонки Європи.
 Не менш запеклими та складними були бої Максима. Йому доводилось виходити на ринг та татамі з досвідченими титулованими багаторазовими чемпіонами світу різних років. Не обійшлося без поразок та травм. Та Максиму все ж таки вдалося завоювати дві золоті медалі, поборовши чемпіона світу 2017 року, спортсмена збірної Тунісу.
Нагадаємо, що Чемпіонату світу та Європи передував Чемпіонат України за версією W.P.K.A, який проходив в Києві з 22 по 25 лютого 2018 року, та Чемпіонат України в Харкові - з 29 березня по 1 квітня 2018 року, з яких в сумі наші спортсмени привезли: 9 золотих, 6 срібних та 10 бронзових медалей.
Спонсором  юних спортсменів на всіх чемпіонатах виступала Об’єднана гірничо-хімічна компанія.