АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Новий бульдозер Shantui SD16 прибув на ІГЗК

Новий бульдозер Shantui SD16 прибув на ІГЗК
Новий бульдозер Shantui SD16 прибув на ІГЗК

10.05.2018

Техніка працюватиме в кар’єрі №8 та буде задіяна у розробці нових площ
8 травня 2018 року транспортний парк філії «ІГЗК» АТ«ОГХК» поповнився новим бульдозером Shantui SD16. Машина готуватиме ґрунт під роботу крокуючого екскаватора. Вона призначена для використання в тяжких умовах та створена за сучасними стандартами якості та безпеки.
Shantui SD16 - це аналог бульдозера Komatsu D65. Він має ідеальні показники маневреності, завдяки достатньо широкій гусені, невеликій вазі, а також мінімальному тиску на грунт. Працює при будь-яких кліматичних умовах, на усіх видах ґрунтів та має високу зносостійкість.
Бульдозер Shantui має високі показники продуктивності та є най економнішим у своїй категорії, а його вартість вдвічі нижча за європейські та американські аналоги. Тож, придбавши цю марку гірничої техніки, ми виграємо у співвідношенні ціна-якість, вважає в. о голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко, та досягаємо, на його думку, основної мети – підвищення продуктивності гірничих робіт.
На відміну від застарілих бульдозерів, які працюють на філії, Shantui SD16 має ряд переваг: гідравлічну систему керування, автоматичну коробку передач, більш потужний шестициліндровий двигун.  
Придбаний бульдозер забезпечить комфортні умови роботи водіям. Кабіна «китайця» обладнана новітньою системою обігріву, завдяки чому працювати на ньому в холодну пору року буде комфортніше. Бортовий комп’ютер та зручне його розташування на панелі керування дозволить тримати під контролем роботу двигуна.
За словами начальника транспортного цеху Віталія Андрійчука, техніка має великі переваги перед старою, в першу чергу, в плані підвищення продуктивності робіт. «Ми вітаємо будь-яке оновлення транспортного парку, запропоноване компанією. Технічно застарілі та зношені машини вимагають більше капіталовкладень та мають значно меншу віддачу з точки зору продуктивності праці. Тому кожна нова машина – це крок вперед, передовсім, у виконанні виробничих планів», - говорить він.
«Інвестиції у оновлення транспортного парку філій для нас залишаються приорітетом. Ми прагнемо підвищувати продуктивність наших підприємств, без нової, більш прогресивної техніки це не можливо»,- говорить в.о. голови правління АТ «ОГХК» Олександр Гладушко.
Об’єднана гірничо-хімічна компанія продовжить модернізувати основні фонди філій. Найближчим часом Іршанський ГЗК проведе тендери на придбання ще двох нових бульдозерів Shantui, автогрейдера та автобуса «МАЗ».
Інвестиції у оновлення транспортного парку іршанської філії вже досягли майже 30 млн грн. Вартість нового бульдозера складає 3,1 млн грн.