АТ "ОБ'ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ" | Новини | Розкривний комплекс ЕРШР-1600 став до роботи

Розкривний комплекс ЕРШР-1600 став до роботи
Розкривний комплекс ЕРШР-1600 став до роботи

06.08.2018

На початку серпня на філії «ВГМК» АТ «ОГХК» був запущений у роботу розкривний комплекс з екскаватором ЕРШР-1600, зупинений з 19 червня на тривалі  ремонтні роботи через аварію. Відтепер два технологічні комплекси виконують планові показники виробництва з розкриву.
Простій такого важливого обладнання, як розкривний комплекс, що знаходиться на передовій у технологічній схемі з виробництва продукції філії «ВГМК», щодня несе великі витрати. Тому усі необхідні роботи було виконано у максимально можливі стислі строки, а також продуктивно використано час для паралельного проведення інших ремонтних робіт даного устаткування.
 Аварійна зупинка ЕРШР-1600 була обумовлена виходом з ладу підшипника валу ротора №971/710. Як розповів механік дільниці гірничих робіт Андрій Стрельцов, потрібна була його заміна на новий. «На монтажному майданчику у нас знаходилась у запасі придбана раніше необхідна деталь, яка коштує більше 100 тис. грн, і ми розпочали роботи з її заміни», – розповідає він.
За словами Стрельцова, всі ремонти, окрім демонтажу шпонок, якими підшипник кріпиться на роторне колесо, виконувалися екіпажем ЕРШР-1600, на допомогу якому були направлені слюсарі. Також на підмогу прийшов відділ головного механіка ГТВ. Зі слів механіка дільниці гірничих робіт, окрім заміни підшипника, проводились також інші, не менш важливі, роботи. Було замінено два насоси крокування НРР-500, відревізовано майже усі редуктори, барабани, замінено ролики, металоконструкції, проведено зварювальні роботи на роторі та базі й інше.
Більше місяця інший розкривний комплекс ТК-1 ніс на собі подвійне навантаження, але з 1 серпня комплекс ТК-2 було запущено у роботу, і відтепер гірничо-транспортне виробництво працює у штатному режимі обома комплексами на виконання планових показників.